سالن ورزشی چندمنظوره روستای توچال با حضور مسئولان ارشد شهرستان و اهالی خونگرم روستای توچال به بهره‌برداری رسید.

این سالن که در سال 87 کلنگ آن برزمین خورد دارای بخش‌هایی چون سالن ورزشی چندمنظوره، انبار، اتاق اداری، رختکن، سرویس بهداشتی، حمام و موتورخانه است و فندانسیون آن توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای توچال ریخته شده و مابقی اعتبارات مورد نیاز آن از طریق استانداری تامین شده است.

در افتتاحیه این سالن علاوه بر مرادی مشاور و مدیرکل حوزه استانداری، نماینده و فرماندار شهرستان به همراه معاونان، شهردار و جمعی اعضای شورای اسلامی شهر به همراه تعدادی از رؤسای ادارات پاکدشت نیز حاضر بودند.

مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، کلانتری معاونت مدیرکل و قاسمی‌نژاد مسئول فنی و مهندسی این اداره همراه با سایر مسئولان از نزدیک شاهد افتتاح سالن توچال بودند.

نماینده پاکدشت در مجلس در این مراسم با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان گفت: خوشحالیم که احداث این سالن پس از گذشت چهار سال به ثمر رسید و اینک شاهد افتتاح این پروژه هستیم.

فرهاد بشیری به مهاجرپذیر بودن شهرستان اشاره کرد و اظهارداشت: باید برای پاسخگویی به نیاز جوانان در زمینه احداث فضاهای ورزشی و فرهنگی جهادی کار کرد.

مرادی مشاور و مدیرکل حوزه استانداری نیز آماده‌سازی این پروژه را به روستاییان توچال تبریک گفت.

وی اظهار داشت: امیدواریم از این سالن ورزشی قهرمانان به نامی در عرصه ورزش استان و کشور و حتی میادین کشوری بدرخشند که این مهم با توجه به استعدادهای ورزشکاران این منطقه دور از دسترس نیست.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =