قهر آخوندی با مسکن مهر ۴ساله شد/ افتتاح ۱۱۳۴ واحد مسکن مهر در پردیس بدون حضور آخوندی و قائم مقام

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ۱۱۳۴ واحد مسکونی مهر در فاز ۳ شهر پردیس افتتاح شد.

به گزارش تهران نیوز ، در حالی که گفته شده بود، وزیر راه و شهرسازی برای اولین بار در افتتاحیه مسکن مهر حضور می‌یابد، اما بازهم حاضر نشد و این در حالی که مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر نیز امروز غایب بود.

این مراسم قرار است مسجد جامع شهر پردیس، ۱۱۳۴ واحد مسکونی محله پردیسان فاز ۳ مجتمع پتروشیمی یاقوت و خاتم مرکز آموزشی شهید داریوش رضایی‌نژاد یک باب کلانتری و سه باب مرکز آموزشی در فاز ۱۱ افتتاح شود.

بنابراین گزارش ۱۱۳۴ واحد مسکونی مهر در مساحت ۱۰٫۷۵ هکتار در ۲۱ بلوک که هر کدام از بلوک‌ها ۱۰ طبقه هستند، افتتاح شود.

بر اساس آنچه گفته می‌شود آخوندی به بهانه داشتن مهمان از حضور در مراسم امروز شانه خالی کرده است. هفته دولت سال گذشته نیز وزیر راه و شهرسازی به جای آن‌که  در یکی از پروژه‌های مسکن مهر حضور یابد با حضور در فرودگاه مهرآباد، طرح‌هایی از جمله نوسازی سرویس‌های بهداشتی، ساماندهی چرخ دستی‌های فرودگاه و اتاق شیردهی مادران را افتتاح کرد. ۱۲ فصل است که پروژه‌های مسکن مهر سراسر کشور در انتظار افتتاح از سوی عالی‌ترین مقام وزارت راه و شهرسازی هستند. طی سه سال اخیر چندباری قرار بر این شد که واحدهای مسکن مهر با دستهای آخوندی افتتاح شود اما در آخرین لحظات این قائم مقام وزیر راه در مسکن مهر یا معاون وی در شهرهای جدید بودند که روبان افتتاح را قیچی کردند اما  این بار موضوع جالب‌تر عدم حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح ۱۱۳۴ واحد مسکن مهر و چند پروژه دیگر شهر پردیس بود. فردی که همواره پای ثابت افتتاح‌های مسکن مهر چه در دولت قبل و چه در دولت کنونی بوده است. انتهای متن/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =