۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
افت فاحش بازیکن استقلال

در شبی که باشگاه پرسپولیس جایزه‌های لیگ شانزدهم را درو کرد و به خانه برد، استقلالی‌ها سهم ناچیزی از این جوایز داشتند و خیلی‌ها گفتند محسن مسلمان پشت نام امید ابراهیمی ماند چون که اگر تمام هدایا را به پرسپولیسی‌ها می‌دادند شاید صدای رقیب در می‌آمد. البته در کنار امید ابراهیمی بازیکن دیگری هم از استقلال جایزه گرفت. امید نورافکن هم جایزه پدیده لیگ را از آن خود کرد.

به گزارش تهران نیوز ،  شاید اگر فصل گذشته بختیار رحمانی و دیگر خریدهای استقلال می‌درخشیدند و بازی به امید نورافکن در نیم‌فصل دوم نمی‌رسید استقلال سهمی از پدیده لیگ هم نداشت. نورافکن نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم با بازی‌های خوب منصوریان را پشیمان کرد. سرمربی استقلال پشیمان شد از اینکه او را ندید و شاید با لجبازی‌های خود این بازیکن را روی نیمکت نشاند.
 
امید فصل پیش خوب بود و به دلیل همان بازی‌ها در فصل جاری هم بازیکن ثابت استقلال است اما نکته اینجا است که نورافکن در فصل جاری اصلا شبیه فصل پیش نبوده و اثرگذاری این بازیکن مثل فصل پیش نیست. بازیکن ۲۰ ساله استقلال که پدیده فصل پیش است در لا به لای بازی‌های نه چندان دلچسب استقلال گم شده و نتوانسته تاکنون خودی نشان دهد. خیلی‌ها بر این باورند اگر امید ابراهیمی به بازی‌ها برگردد، امید نورافکن روی نیمکت انتقال داده می‌شود و جایی در ترکیب ثابت ندارد.
 
کاپیتان تیم جوانان که در فصل جاری به خاطر غیبت در اردوی تیم امید محروم شد فعلا در حد نام خود ظاهر نشده و شاید این نکته به تفکر سرمربی استقلال برگردد. استقلال این روزها پنج امتیاز از حریف خود عقب است ضمن اینکه بازی‌های او نتوانسته فوتبالی‌ها را راضی کند. در این میان بازیکنی مثل نورافکن هم هنوز فرصت خودنمایی را پیدا نکرده است. البته برای نمره دادن به بازیکنان لیگ زمان زیادی باقی مانده و شاید در ادامه نورافکن بهتر شود.
روزنو انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =