افزايش خدمات متروی تهران به مسافران فرودگاه امام(ره)

مديرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر زمان خدمات‌رسانی خط فرودگاه امام خمينی (ره) در ایام نوروز 97 خبر داد.

فرنوش نوبخت در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز ضمن تبريك فرارسيدن ايام نوروز اظهار داشت: متروي تهران و حومه سعي كرد تا با افزايش خدمات دهی در نيمه دوم اسفند ماه 96 كه همزمان با خريدهای نوروزی بود در جهت رفاه بيشتر شهروندان گام بردارد و اكنون نيز با توجه به آغاز سفرهای نوروزی سرويس‌دهی ويژه در خط فرودگاه امام خمينی (ره) برقرار می‌شود. وی گفت: در ایام نوروز ساعت ارائه خدمات به شهروندان و مسافران در خط فرودگاه امام خمینی (ره) تا ساعت 24 بامدادخواهد بود. مدير عامل شركت بهره‌برداری متروی تهران و حومه افزود: از سه‌شنبه 29 اسفند 1396 تا دوشنبه 13 فروردين 1397 که تعطيلات نوروزي محسوب می‌شود، آغاز حرکت قطارهای خط فرودگاه امام خميني (ره) از ساعت 6 بامداد خواهد بود و سرویس‌دهی متروی تهران در اين مسير تا ساعت 24 ادامه خواهد یافت.
نوبخت در پایان خاطرنشان كرد: در خط يك متروي تهران و حومه، برابر جدول زمان‌بندی، سرويس‌دهی قطارها تا ساعت 22:30 است و مسافران خط فرودگاه امام خمينی (ره) می‌توانند از ساعت 22:30 تا ساعت 24 با مراجعه به ايستگاه‌های دروازه دولت يا شهرری واقع در خط يك به خط فرودگاه امام خمينی (ره) عزيمت كنند.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =