پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري :نماینده ولی فقیه و سرپرست بنیاد 15 خرداد جایزه اجرای حکم حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اعدام سلمان رشدی مرتد را مبلغ 500 هزار دلار دیگر افزایش داد.

 نماینده ولی فقیه و سرپرست بنیاد 15 خرداد با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن دست‌اندرکاران فیلم موهن نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) جایزه اجرای حکم حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اعدام سلمان رشدی مرتد را مبلغ 500 هزار دلار دیگر افزایش داد و به 3300000 دلار رساند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

ساخت فیلم سراسر اهانت نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله و سلم هر چند تازه‌ترین اقدام ضداسلامی دشمنان دین خدا در اهانت به مقدسات اسلامی به ویژه وجود مقدس پیامبر اسلام(ص) است لکن تا زمانی که حکم تاریخی حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه مبنی بر اعدام سلمان رشدی مرتد نویسنده گستاخ کتاب آیات شیطانی اجرا نشود آخرین اقدام اهانت‌آمیز نخواهد بود. قطعاً اگر حکم امام اجرا می‌شد، اهانت‌های بعدی که در قالب کاریکاتور، مقالات و ساختن فیلم ادامه یافته صورت نمی‌گرفت. گستاخی دشمنان کینه‌توز اسلام را که زیر پرچم شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌های نژادپرست صورت می‌گیرد، فقط با اجرای قاطعانه حکم اسلام می‌توان به بن‌بست کشاند و مانع ادامه آن شد. حکم اعدام سلمان رشدی مرتد با هدف خشکاندن ریشه توطئه‌های ضداسلامی صادر شده بود و اکنون نیز با اجرای این حکم است که می‌توان این سلسله توطئه‌های کینه‌توزانه را ریشه‌کن ساخت و این روزها مناسب‌ترین زمان برای انجام این کار است.

تعیین جایزه برای اجرای حکم اعدام سلمان رشدی که بلافاصله بعد از صدور حکم امام(سلام‌الله علیه) با دستور و تنفیذ معظم‌له به بنیاد پربرکت 15 خرداد به وسیله اینجانب صورت گرفت، هدف ریشه‌کن کردن توطئه ضداسلامی را دنبال می‌کرد و اکنون ضرورت این اقدام بیش از هر زمان دیگری روشن شده است. به همین منظور اینجانب مبلغ 500 هزار دلار دیگر به جایزه اعدام سلمان رشدی اضافه می‌نمایم و هر کس این حکم را اجرا کند بلافاصله کل مبلغ به او پرداخت خواهد شد.

ضمناً لازم میدانم این نکته را نیز اعلام نمایم که کلیه کسانی که با رعایت سیاست‌های حاکمیت در زمینه مقابله با توطئه‌های ضداسلامی به ویژه اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) فعالانه عمل کنند از حمایت‌های بنیاد 15 خرداد برخوردار خواهند شد.

نماینده ولی فقیه و سرپرست بنیاد 15 خرداد

حسن صانعی

25 شهریور 1391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =