افزایش ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری تهران

شهردار تهران گفت: ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در ماه ربیع الاول به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پیروز حناچی، شهردار تهران در مراسم آغاز عملیات ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید تندگویان- شهید نواب که در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد، با تبریک میلاد حضرت رسول صلی‌الله علیه و آله وسلم و ابراز تاسف از برخی رفتارها در فرانسه علیه اسلام و پیام آور رحمت ، گفت: شهردار محترم منطقه گزارش خوبی ارائه داد که بخشی از آن طبق برنامه‌ای بود که قبلا هم دنبال می شد اما بخش مهم آن از نظر من ساخت نیروگاه خورشیدی در منطقه بود که به بهره برداری رسیده است.

او در ادامه گفت : به میمنت ماه ربیع الاول و با گرامیداشت میلاد حضرت رسول اکرم (ص)، در این ماه، خبرها و برنامه های خوبی برای مردم تهران داریم که یکی از آنها افتتاح پروژه نجفی رستگار و همچنین اضافه شدن یکصد دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری بعد از مدت های طولانی است پروژه حاضر هم که امروز کلنگ آن را میزنیم در سه فاز اجرا خواهد شد که فاز اول آن ساخت زیرگذر جنوب به شمال تندگویان و همچنین فاز بعد مسیر نواب به سمت شمال و در فاز سوم فاز پل نواب به سمت میدان بهمن است.

شهردار تهران ادامه داد: در شرایط سخت کنونی اجرای این پروژه ها کار راحتی نیست از سوئی با تحریم‌های سخت ایالات متحده مواجه هستیم و از سوی دیگر شرایط خاص کرونایی کشور را در برگرفته است که همین دو عامل می تواند اوضاع فلج کننده ای را به کشور تحمیل کند. اما همکاران من با توکل به خدا و پشتیبانی اعضای شورای اسلامی شهر، اجرای این پروژه ها را در دستور کار دارند.

 شهردار تهران در ادامه گفت: امیدوارم این پروژه که یکی از گره های ترافیک تهران را حل می کند موجب رضایت مردم باشد برای اجرای کامل این پروژه ۴۲ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که ممکن است به  ۵۷ میلیارد تومان برسد و برای اجرای فاز یک این پروژه ۱۶ و نیم میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که با کمک بخش های مختلف شهرداری از جمله معاونت فنی و عمرانی دنبال خواهد شد.

حناچی در خاتمه از سردار محمد حسین حمیدی (رئیس پلیس راهور تهران) هم به خاطر اینکه در حل معضل ترافیک  شهرداری همراهی و همیاری می‌کنند تشکر کرد.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =