افسانه ۳ هزار ساله شکست ناپذیری قوم یهود شکسته شده است

فرمانده سپاه ناحیه شهریار با اشاره به افسانه سه هزار ساله شکست ناپذیری قوم یهود بیان کرد: یک عده جوان شیعه ساکن جنوب لبنان که از انقلاب اسلامی الگو گرفته بوند چگونه افسانه سه هزار ساله شکست ناپذیری قوم یهود را از بین بردند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از  پایگاه خبری راه مبین، مراسم یادبود شهدای اصناف با عنوان یادیاران با حضور خانواده معظم شهدا و با سخنرانی سرهنگ یامینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار برگزار شد.

در بخش ابتدای این مراسم سرهنگ یامینی با اشاره به وقایع منطقه و حوادث تلخی که در حج امسال روی داد گفت: حضرت امام فرمودند ما انقلاب خود را در جنگ صادر کردیم. کجا و چگونه صادر کردیم؟ این ظهور را ما در جنوب لبنان می‌بینیم که یک عده جوان شیعه ساکن جنوب لبنان که از انقلاب اسلامی الگو گرفته بوند چگونه افسانه سه هزار ساله شکست ناپذیری قوم یهود را از بین بردند. صهیونیست‌ها وقتی هنوز مزه شکست از حزب‌الله زیر زبانشان بود گفتند به غزه حمله کنیم تا شکست قبلی را جبران کنیم اما دیدیم چگونه در غزه یک وجبی از حماس شکست خوردند.

یادوراه شهدای اصناف شهریار

یامینی گفت: شاهد هستیم در ۱۰ سال گذشته چگونه طی ۱۱۴ روز اسرائیل از گروه‌هایی که ایران از آنها حمایت می‌کند در جنگ نیابتی شکست خورده است. در اوایل بحران سوریه می‌گفتند بشار اسد باید ۳ ماهه از قدرت عزل شود. ولی آنجا بیش از ۴۳ ماه است که یک جنگ تمام عیار میان تکفیری‌های مورد حمایت استکبار و ارتش و ملت سوریه است و یکی از شروط اصلی و اساسی ایران برای حل بحران سوریه ابقاء بشار اشد است.

فرمانده سپاه ناحیه شهریار افزود: رهبر حوثی‌های یمن عبدلملک الحوثی با سید حسن نصرالله تماس می‌گیرد و می‌گوید میخواهم با شما بیعت کنم. سید حسن در جواب می‌گوید من خودم سربازم و شما باید با ولی و مقتدای من بیعت کنید که رهبر حوثی‌ها در جواب میگوید من خودم را لایق نمیدانم با ولی فقیه و فرمانده بیعت کنم میخواهم با یکی از سربازان ایشان بیعت کنم که این نگاه فرمانده حوثی‌ها نشان از صدور انقلاب دارد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =