رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به صراحت لهجه معروف است، در این برنامه حرف‌های تند و صریحی بر زبان می‌آورد، از تهدید خودش و خانواده‌اش بعد از صدور حکم علیه علی دایی تا فساد در فدراسیون فوتبال. شاه‌حسینی همچنین در این برنامه افشا می‌کند که چطور برای تغییر یک رای به او پیشنهاد دریافت مدرک دکترا شده بود.

 به گزارش آفتاب ری به نقل از بولتن نیوز، رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به صراحت لهجه معروف است، در این برنامه حرف‌های تند و صریحی بر زبان می‌آورد، از تهدید خودش و خانواده‌اش بعد از صدور حکم علیه علی دایی تا فساد در فدراسیون فوتبال. شاه‌حسینی همچنین در این برنامه افشا می‌کند که چطور برای تغییر یک رای به او پیشنهاد دریافت مدرک دکترا شده بود.
شاه حسینی در این برنامه رادیویی گفت: حجت‌الاسلام علیپور چهره خبرساز فوتبال ایران است که گاه و بی‌گاه با افشای برخی اطلاعات پشت پرده جنجال به پا می‌کند. دبیر هیات رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای این بار در گفتگو با آخرین شماره مجله همشهری جوان (ش446) در مورد بازیکنی صحبت کرده است که از قصد یک پنالتی را از دست می‌دهد: «استقلال با نظری و جمشیدیان به شکل قانونی مذاکره کرد. شما ماجرا را از جای دیگر باید پیگیری کنید. ما اطلاع داشتیم که قرار است(....) پنالتی یک تیم را بزند و خراب کند!
وی ادامه داد: همان موقع به مدیران تیم اطلاع دادیم. بازی برگزار شد و به ضربات پنالتی کشیده شد. فرد مورد نظر هم پنالتی پنجم را زد و خراب شد. شما باید از جای دیگری پیگیری کنید که چرا این بازیکن پشت ضربه قرار گرفت. پنالتی خراب شد اما این تبانی نبود. در رابطه با نظری هم تخلفی نبود!» گرچه علیپور در این بخش از سخنانش سعی کرده نام بازیکن خاطی را نیاورد، اما خب همه یادشان هست که پنالتی پنجم بازی نیمه‌نهایی جام حذفی بین سپاهان و استقلال را جمشیدیان از دست داد و بعد به استقلال پیوست! همین مساله در کنار ذکر این نکته توسط علیپور در بخش مربوط به جمشیدیان و نظری، ذهن مخاطب را به این سو می‌کشاند که شاید منظور او جمشیدیان باشد.
این عضو فدراسیون فوتبال همچنین در مورد ناپاک خوانده شدن مکرر قهرمانی استقلال در لیگ هشتم توسط واعظ آشتیانی، اینطور توضیح می‌دهد: «ایشان همان موقع باید اطلاع می داد نه چند ماه بعد! ولی با این حال به او گفتم الآن بنویس چه اتفاقاتی افتاد. حاضر بودیم بدون سند حرفش را قبول کنیم. به او گفتیم اول خود شما محروم می‌شوی و در عین حال قلعه‌نویی و استقلال هم محروم می‌شوند، اما واعظ علیه ما مصاحبه کرد که رفیق بازی می‌کنیم. واعظ می‌خواست با حرف او قلعه‌نویی محروم شود و خودش سالم بماند! ما خواستیم رسیدگی کنیم، ولی واعظ زیر حرفش زد. واعظ هر موقع دلایل قهرمانی ناپاک استقلال را بنویسد ما این کار را انجام می‌دهیم.»
و جالب‌ترین بخش مصاحبه که مربوط به اشتباهات عجیب عیسی اندوی در بازی نهایی لیگ هشتم بین فولاد و ذوب‌آهن می‌شود؛ مسابقه‌ای که شکست ناباورانه تیم اصفهانی در آن به قهرمانی آبی‌پوشان کمک کرد: «آقای سعید آذری از رفتار اندوی در بازی آخر ذوب‌آهن مقابل فولاد که با 4 گل شکست خورد ناراحت بود. ابهامات زیادی به وجود آمد. اتفاقات آن بازی یکی از دلایل منع حضور دروازه‌بان خارجی در فوتبال ایران بود.» به نظر می‌رسد همین جمله آخر گویای همه مسایل هست!
در جای دیگر این گفتگوی خبری، مجری برنامه سوال می پرسد: شما اولین رییس کمیته انظباطی هستیدکه علی دایی رودرسال 85محروم کردید؟
شاه حسینی در جواب می گوید: بله وسختترین دوران زندگی ام رو در ان روزها سپری کردم بلافاصله بعدازبازشدن پرونده دایی اتفاقات عجیبی برایم افتاد، ازچه جاهایی بامن تماس گرفته شدجاهای مختلف ومتفاوتی برایم نامه هاوتلفنهایی میشد، حتی یکی ازنمایندگان مجلس جلسه علنی مجلس روره اکرد و به دفترم امدوبه من پیشنهاد دکترا داد! واقعاتعجب میکردم که چه اتفاقی افتاده است....واقعاچرا؟ چقدر تهدید چقدر تطمیع؟! بعدازصدوررای حتی ادرس وشماره دخترم که ان زمان دبیرستان بود را گرفته و او را تهدید جانی میکردند وبه خودم میگفتند دخترت را سربه نیست میکنیم و حتی خودت را طوری نابودمیکنیم که طبیعی به نظربرسد. رفقای این اقا در فدراسیون توطئه های زیادی روبرای برکناری من انجام دادند به دوران فوتبالی اقای دایی احترام میزارم امادوران مربیگری ایشان دوران پاکی نبوده واغشته به فسادهست و من تنها با بخشی ازان مبارزه کردم که برایم عوارض زیادی در برداشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =