سرهنگ نوری کارشناس مسائل سیاسی ستاد کل سپاه :رمز پیروزی ما در این جنگ اقتصادی ،اقتصاد مقاومتی است.من و شما باید ضعفی را که دشمن رصد کرده است ،یعنی مصرف زدگی را مرتفع کنیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از پیشوا، سرهنگ محمد نوری کارشناس مسائل سیاسی ستاد کل سپاه در گردهمایی سیاسی اقتصاد مقاومتی که به مناسب دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه پیشوا برگزار شده بود ،با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ اظهار داشت:با پیروزی انقلاب اسلامی ضربه مهلکی به استکبار وارد شد و صحنه جدیدی از تقابل حق و باطل وارد شد.

وی افزود:محوریت جبهه حق جمهوری اسلامی ایران و محوریت جبهه باطل آمریکا قرار گرفت و جبهه باطل به سرکردگی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا چیزی را که با پیروزی انقلاب از دست داده بدست آورد.

نوری ادامه داد: در این ۳ دهه دو اتفاق مهم در دنیا و در روند حرکت حق و باطل بوجود آمده است.یکی اوج گیری قدرت جبهه حق  و دیگری افول قدرت جبهه باطل می باشد که در نهایت منجر به نابودی جبهه باطل خواهد شد.

وی با اشاره به مصرفی بودن مردم ایران اظهار داشت: کشورهای غربی گفتند ما می توانیم از این نقطه ضعف استفاده کنیم و مردم ایران را به تقابل با جمهوری اسلامی بکشانیم.

وی با بیان این که بیداری اسلامی ثمره انقلاب اسلامی ایران است، اظهار داشت :کشورهای غربی با تحریم های جدید که به عنوان تحریم های فلج کننده از آن نام می برند می خواهند این گونه الگوگیری از نظام اسلامی ایران ادامه پیدا نکند.

سرهنگ نوری ادامه داد :حضرت آقای خامنه ای از سال ۸۶ فرمان های اقتصادی را می دهند اما در اجرا فرمانبری خوبی صورت نمی گیرد.

وی بیان داشت :رمز پیروزی ما در این جنگ اقتصادی ،اقتصاد مقاومتی است.من و شما باید ضعفی را که دشمن رصد کرده است ،یعنی مصرف زدگی را مرتفع کنیم .

براساس این گزارش در پایان مراسم از منتخبین مسابقات قرآنی سپاه ناحیه پیشوا تقدیر شد.

گفتنی است در این مراسم که به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه پیشوا برگزار گردید، فرمانده سپاه ناحیه پیشوا،مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پیشوا،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان،معاونت سیاسی فرمانداری شهرستان به همراه جمعی از خواهران بسیجی شهرستان پیشوا حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =