اقدام عربستان نسبت به زوار ایرانی داغ جنایات رژیم آل سعود را تازه کرد/ سفیر عربستان را اخراج کنید!

جنبش عدالتخواه دانشجویی خطاب به ظریف اعلام کرد: اتفاق هولناکی که بر سر دو نوجوان ایرانی در عربستان آمد، داغ جنایات رژیم آل سعود، را در اذهان ما و قلوب ما زنده و تازه کرد.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای خطاب به ظریف وزیر امور خارجه کشورمان پیرامون تجاوز به دو نوجوان ایرانی در عربستان اعلام کرد: اتفاق هولناکی که بر سر دو نوجوان ایرانی که با خانواده‌هایشان به امید زیارت حرم امن الهی به عربستان سفر کرده بودند، آمد، داغ جنایات رژیم منحوس آل سعود، در مراسم حج سال 1366 را در اذهان ما و قلوب ما زنده و تازه کرد.

جنبش عدالتخواه دانشجویی در ابتدای نامه خود به ظریف نوشت: آنچنان که مستحضرید، منطقه شاهد حوادث مهم و تاریخی است که برای چندمین بار پرده از حقایق مهمی بر می‌دارد. حقایقی که پیش‌تر نیز، تاریخ انقلاب، ثبت کرده تا با عبرت گرفتن از آنها ،رویکردها و رفتارهای منطقه‌ای و بین‌المللی‌مان را تنظیم کنیم. دیری نگذشته است از آن روز که مزدوران آل سعود حجاج بیت الله الحرام را به خاک و خون کشیدند و حضرت روح‌الله (ره) پیام تاریخی خود را صادر فرمودند که: « حکومت سعودى مطمئن باشد که آمریکا لکه ننگى بر دامنش نهاده که تا قیام قیامت هم با آب زمزم و کوثر پاک نمى‌شود...»

در ادامه این نامه آمده است: اتفاق هولناکی که بر سر دو نوجوان ایرانی که با خانواده‌هایشان به امید زیارت حرم امن الهی به عربستان سفر کرده بودند، آمد، داغ جنایات رژیم منحوس آل سعود، در مراسم حج سال 1366 را در اذهان ما و قلوب ما زنده و تازه کرد. البته با این تفاوت که اکنون، آل سعود به پشتوانه حمایت‌های آمریکایی، برای جنایات خود، به  مرزهای عربستان بسنده نمی‌کند. در حال حاضر مستضعفین یمن توسط مستکبرین و سرمایه دارهای عالم و عوامل‌شان در منطقه و به ویژه آل سعود مورد هجوم وحشیانه قرار گرفته‌اند. کودکان و زنان و برادران مسلمان ما در یمن به دلیل زیاده خواهی مستکبران در منطقه به ناحق خونشان بر زمین ریخته می‌شود. به گزارش فارس؛ جنبش عدالتخواه دانشجویی در خاتمه خطاب ظریف متذکر شد: شما صرفا وزیر مذاکرات هسته‌ای نیستید! اگرچه بنابر شواهد در همان میدان نیز توفیق بزرگی کسب نکرده‌اید. حضرتعالی مدیریت وزارتخانه استراتژیکی را بر عهده دارید که باید به همه مسئولیت‌های مهم آن رسیدگی کنید. آنچه در منطقه می‌گذرد و آن چه در جهان رخ می‌دهد به قاعده نیاز به توجه جدی وزارت خانه تحت مدیریت شما دارد. جنبش عدالتخواه دانشجویی امیدوار است تا وزارت امور خارجه، با اخراج سفیر عربستان به وظیفه انسانی اسلامی و انقلابی خویش عمل کند و انزجار خویش نسبت به اتفاقات اخیر را نشان دهد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =