با پایان یافتن وضعیت بحرانی در استان های شمالی کشور، امدادگران فیروزکوهی اعزامی به این مناطق به شهرستان بازگشتند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ تیم ۲۰ نفره امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه که برای کمک به حادثه دیدگان ناشی از بارش برف شدید به مناطق شمالی کشور اعزام شده بودند، پس از سه روز خدمات رسانی و پایان یافتن ماموریت به شهرستان بازگشتند.

در این ماموریت تعداد ۲۰ نفر از امدادگران این نهاد شامل پنج نفر نجاتگر کادر و ۱۵ نفر نجاتگر داوطلب با چهار دستگاه خودروی عملیاتی (سه دستگاه پیکاپ و یک دستگاه آمبولانس)  اعزام شده بودند.

علی محمدعلی تبار رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه در این زمینه به خبرنگار دیمه نیوز گفت: با هماهنگی فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در مجموع ۱۰ هزار قرص نان، چهار هزار و ۵۰۰ بطری آب معدنی، هزار و ۱۰۰ کیلوگرم خرما و ۵۰۰ قوطی انواع کنسرو بین حادثه دیدگان و هموطنان شمال کشور توزیع شد.

این مقام مسؤول در خاتمه از همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت در هماهنگی با صنف خبازان و تهیه نان و شرکت های سیمان شهرستان در تهیه برخی اقلام کالایی برای ارسال به حادثه دیدگان تقدیر کرد.

گفتنی است با توجه به برودت شدید هوا در منطقه، یک تیم امدادی در پایگاه اداری هلال احمر شهرستان به حالت آماده باش کامل در آمده است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =