رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه با اشاره به پوشش ۱۴ مورد حوادث جاده ای از سوی امدادگران این نهاد، تصریح کرد: امدادگران هلال احمر همواره آماده خدمات رسانی به حادثه دیدگان هستند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، در اجرای طرح نوروزی این نهاد که از تاریخ ۲۶ اسفندماه گذشته آغاز و تا ۱۶ فروردین ماه ادامه یافت، امدادگران هلال احمر شهرستان فیروزکوه در دو پایگاه امداد و نجات جاده ای “امین آباد” و “سرانزا” به یاری حادثه دیدگان جاده ای شتافتند.

“علی محمدعلی تبار” در این زمینه در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز اظهارکرد: در مجموع طی این ایام ۱۴ مورد تصادف از سوی امدادگران پایگاه های امداد و نجات جاده ای “امین آباد” و “سرانزا” پوشش داده شد که در این حوادث ۲۸ تن از هموطنان مجروح شدند.

وی افزود: در ۹ مورد مجروحان با آمبولانس به بیمارستان “امام خمینی(ره)” و سایر مراکز درمانی شهرستان اعزام شدند.

محمدعلی تبار خاطرنشان کرد: در همین مدت ۳۳ نفر از هموطنان جهت کنترل فشار خون، درمان سرپایی و سایر خدمات رایگان امدادی به پایگاه ها مراجعه کردند و پنج نفر نیز در پایگاه امین آباد به صورت اضطراری اسکان داده شدند.

این مقام مسؤول بیان کرد: متاسفانه در یکی از حوادث دلخراش جاده ای، در اثر برخورد یک دستگاه تریلی با کامیونت ایسوزو در منطقه “نم رود” دو تن از هموطنان کشته شدند.

وی تصریح کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر در جای جای ایران اسلامی همواره آماده امدادرسانی و خدمات رسانی به هموطنان هستند.

پایگاه امین آباد در ۲۵ کیلومتری غرب و پایگاه سرانزا در ۱۲ کیلومتری شرق شهرستان فیروزکوه قرار دارند. انتهای پیام/م

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =