در امریکا هر رئیس جمهوری در راس کار قرار می‌گیرد ابتدا به اسرائیل تعظیم می‌کند/ هیأتها و مساجد را به خیمه وحدت و یکپارچگی تبدیل کنیم

سید حسین هاشمی استاندار تهران با حضور در همایش مشاورین ایثارگران که در فرهنگسرای امام علی(ع) شهر اندیشه برگزار شد گفت: آن چه باعث شده است کشور ما ۳۷ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از هرگونه اسیب و گزند در امان بماند، وحدتی است که در جامعه ما حکمفرماست. البته ممکن است برخی تنوع سلایق و علایق در جامعه باشد اما باید یکدیگر را تحمل کنیم و از ایجاد تفرقه جلوگیری کنیم.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، سید حسین هاشمی استاندار تهران با حضور در همایش مشاورین ایثارگران که در فرهنگسرای امام علی(ع) شهر اندیشه برگزار شد گفت: نباید بنده، معاونان، بخشداران، و مسئولین دستگاه‌های اجرایی در خدمت به ایثارگران منت بگذاریم که اگر خدایی نکرده چنین شود تمام اجرشان از بین می‌رود.

استاندار تهران گفت: دنیای امروز دنیایی بسیار پیچیده است چه از لحاظ اقتصادی، سیاسی و گروه بندی‌هایی که امروزه می‌بینیم و چه از لحاظ دسته‌بندی‌های بین المللی که وجود دارد.

بیش از ۷۰ درصد اقتصاد دنیا در اختیار صهیونیست ها است و قسمت اعظمی از منابع فلزات رنگی و با ارزش مثل طلا، نقره، آلومینیوم و… در اختیار صهیونیست‌هاست و از این چپاول ثروت‌های کلانی را در اختیار گرفته‌‍اند و به همین دلیل است که در امریکا هر رئیس جمهوری در راس کار قرار می‌گیرد ابتدا به اسرائیل تعظیم کرده و در خدمت اسرائیل غاصب و جنایتکار پادویی می‌کند.

سید حسین هاشمی استاندار تهران

سید حسین هاشمی افزود: در چنین فضایی کشوری وجود دارد به اسم جمهوری اسلامی ایران که نه به ابرقدرت غرب و نه به ابرقدرت شرق وابسته است و با تکیه بر پروردگار و ائمه اطهار(س) با شجاعت و اقتدار تمام حرف خودش را زده و ذره‌ای هم کوتاه نمی آید و با اقتدار در مجامع بین المللی حضور پیدا می کند.

وی اظهار داشت: وقتی با مقامات کشورها به صورت خصوصی صحبت می کنید رسما اذعان دارند ما واقعاً نظرات شما را قبول داریم ولی قدرت بیان آن را نداریم چرا که جرأت بیان آن را نداریم. شما مشاهده می کنید که تمام حرکات سلطه جویانه در منطقه و در خاورمیانه با شکست مواجه می شود و به اذعان خود طرف‌های درگیر در منطقه، این ایران است که می‌تواند مجدأ آرامش را در منطقه به ارمغان بیاورد.

استاندار تهران تصریح کرد: شما سفر خانم موگرینی که اخیرا به تهران آمد را دست کم نگیرید و این افراد که نماینده تعداد زیادی از کشورهای اروپایی هستند به آسانی به کشوری سفر نمی‌کنند اما دیدید که به ایران آمدند و درباره مشکلات منطقه با مسئولان کشور ما مشورت کردند.

سید حسین هاشمی استاندار تهران

وی بیان داشت: نقش اصلی در حل تمامی مشکلات کشور را مردم بر عهده دارند و در جنگ تحمیلی نیز اگر مشارکت، وحدت و یکپارچگی مردم نبود مسلمأ این جنگ با شکست مواجه می‌شد. خداوند هم این وعده را می‌دهد که اگر بندگانش در امور با هم وحدت داشته باشند راه را برای عزت و سربلندی آن ملت هموار می کند و این اتفاق برای کشور ما افتاده است.

استاندار تهران گفت: بنده به کرات گفته ام که مناسبت ها،اعیاد و … را نباید دست کم بگیریم و نباید آن ها را محلی برای تفرقه بدانیم بلکه بالعکس باید آن ها را به عنوان موقعیتی برای وحدت بیشتر جامعه در نظر گرفته و آن را به خیمه وحدت و یکپارچگی تبدیل کنیم. در این شرای، دنیا از این اتحاد کشور ما متحیر خواهد ماند. باید این موضوع که مقام معظم رهبری بر روی آن تاکید دارند را آویزه گوش خود کنیم و اجازه ندهیم به وحدت جامعه ما خدشه ای وارد شود.

وی در پایان اظهار داشت: موضوع دو قطبی شدن جامعه که رهبر انقلاب آن را مسئله بسیار مهمی می داند اهمیت بسیار زیادی دارد. آن چه باعث شده است کشور ما ۳۷ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از هرگونه اسیب و گزند در امان بماند، وحدتی است که در جامعه ما حکمفرماست. البته ممکن است برخی تنوع سلایق و علایق در جامعه باشد اما باید یکدیگر را تحمل کنیم و از ایجاد تفرقه جلوگیری کنیم.

سید حسین هاشمی استاندار تهران

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =