امسال راهپیمائی روز جهانی قدس باشکوه تر است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم گفت:اگر حضرت امام خمینی (ره) در بین ما نیست اما روز قدس که یادگار آن امام بزرگوار است در جهان جاری و ساری است و هر ساله باشکوه تراز سال قبل برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، حجت الاسلام علی تولایی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز، با اشاره به روز قدس، اظهار کرد: روز جهانی قدس روز حمایت از تمامی مظلومان وستمدیدگان جهان ، وروز احیاء اسلام ناب محمدی(ص) است، روزی است که تمامی محرومان ومستضعفان خشم خود را از سیاست‌های غرب وصهیونیست‌های کودک کش اعلام می دارند.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: اگر حضرت امام خمینی (ره) در بین ما نیست اما روز قدس که یادگار آن امام بزرگوار است در جهان جاری و ساری است و هر ساله باشکوه تراز سال قبل برگزار می‌شود. وی ابراز کرد: با توجه به اینکه مذاکرات هسته ای در حال انجام است وزمزمه هائی در خصوص توافق احتمالی هسته ای به گوش می رسد، ولی در هر صورت وهر شرایط ممکن تا زمانی که سیاستهای خصمانه آمریکا علیه مردم ونظام مقدس جمهوری اسلامی وجود داشته باشد شعار مرگ بر آمریکا ومرگ براسراییل از زبان مردم مومن ومتدین ایران اسلامی که سالها متحمل صدمات بسیاری از زیاده خواهی ها ودخالت های آشکار ابرقدرتها شده است ساقط نخواهد شد، این شعار نماد استکبار ستیزی است که امام خمینی(ره) تا آخرین لحظات عمرشان بر آن تأکید داشتند. وی بیان کرد: هر چند آمریکا وغرب تلاشهای مذبوحانه ای را در راستای تغییر نگرش به مساله فلسطین بوسیله تطمیع وتهدید حکام به ظاهر مسلمان منطقه ایجاد نموده ودر صدد آن است که به نوعی توجه مجامع عمومی را از مساله روز جهانی قدس وفلسطین به دیگر مسائل منطقه معطوف دارد، ولی به طور قطع امسال راهپیمائی روز جهانی قدس باشکوه تر از سال های گذشته وبا حضور پرشور مردم انقلابی وهمیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران ودیگر کشورهای مسلمان منطقه برگزار خواهد شد . انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =