یونس امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: تحریمی که دشمنان اسلام در حال حاضر در کشور ما در پیش گرفتند، مربوط به امروز نیست و ما ۳۳ سال است که مورد تحریم و تهدید دشمنان هستیم.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سال‌های سال است که تحریم نظام اسلامی ایران از سیاست‌ها و برنامه‌های اولیه و اصلی آمریکا است.

امیری افزود: نامه‌ای که به موجب آن ایران مورد تحریم قرار می‌گیرد کاغذی است که قبل از انتخاب هر رئیس جمهوری در آمریکا، بر روی میز ریاست جمهوری این کشور گذاشته شده و هر شخصی که از سوی مردم انتخاب شود، این دستور را امضا و اجرا می‌کند.

این مسئول با بیان اینکه آمریکا و هر کشور دیگری هیچ غلطی نمی‌توانند در مقابل نظام اسلامی ایران بکنند، ادامه داد: تهدیدهای آمریکا و اسرائیل از بدو تولد انقلاب اسلامی وجود داشته و چیز تازه‌ای برای ما نیستند.

وی تاکید کرد: هیچ باکی از تهدید‌های آمریکا نداریم و به پشتوانه مردم همچون گذشته، استوار و محکم در مقابل ظلم ستم می‌ایستیم تا مشت کوبنده انقلاب اسلامی همواره بر دهان ستمکاران عالم فرود آید.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این تحریم‌ها را در هم می‌شکنیم، تصریح کرد: برنده‌ترین سلاح بسیجیان و جوانان ما در مقابله با تحریم‌ها و تهدید‌های امریکا سلاح ایمان است.

امیری اضافه کرد: با وجود عشق به خدا و برای پاسداری و صیانت از اسلام و آرمان‌های کلیدی آن در مقابل آمریکا ایستاده و نمی‌گذاریم که به اهداف شومش برسد.

این مسئول با اشاره به خانواده‌های معظم شهدا یادآور شد: هزار و ۸۰۸ خانواده مکرم شهید در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم که در طول شش ماهه اول سال به همه آن‌ها سرکشی کرده و از نزدیک، ضمن تکریم، مشکلات آن‌ها را شنیده‌ایم.

فرمانده سپاه فتح استان کهگلویه و بویراحمد متذکر شد: طبق هماهنگی‌هایی که با بنیاد شهید و امور ایثارگران داشتیم، مقرر شده بعد از ماه محرم نشستی را به این منظور تشکیل داده و مشکلات خانواده‌های شهدا در این استان بررسی شود.

وی در پایان اذعان داشت: البته مشکلات خانواده‌های گرانقدر شهدا به منظور رفع و کاهش آن‌ها به تهران ارجاع داده شده تا تصمیم‌گیری‌های لازم در این خصوص اتخاذ شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =