۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹
امنیت، زیر بنای پیشرفت کشور است

وزیر اطلاعات در همایش تدبیر امروز، امید فردا که در شهرستان فیروزکوه برگزار شد گفت: امنیت زیر بنای پیشرفت کشور است، اگر امنیت نباشد هیچ سرمایه گذاری پاسخ نمی‌دهد، ما در این مدت به عنوان دستگاه امنیتی تحت مدیریت مقام معظم رهبری و زیر نظر دولت تدبیر و امید به دنبال آرامش بودیم تا فعالان اقتصادی دل گرم باشند و از کار سالم حمایت کردیم.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات در همایش تدبیر امروز، امید فردا که عصر امروز در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد ضمن گرامی داشت هفته دولت اظهار کرد: در هفته دولت هر ساله رهبر انقلاب قبل از دیدار با دولت مردان، از دولت گزارشی را می‌خواهند که مقام معظم رهبری از طرق مختلف اطلاعات لازم را کسب نموده تا صحت گزارش تأیید شود که خوشبختانه در دیدار هفته گذشته دولت با رهبری، حضرت آقا از گزارشات خوشحال بودند.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: دولت تدبیر در یک شرایط سخت کار خود را آغاز کرد و بودجه کافی نداشت اما با این حال بسیاری از پروژه‌های عمرانی را انجام داد. حجت الاسلام علوی تصریح کرد: هفته دولت فرصت خوبی است تا حاصل خدمتگزاری دولت به استحضار مردم برسد و دولت با انرژی که از لطف و همدلی مردم می‌گیرد برای تلاش مضاعف و نتیجه بهتر، خود را آماده‌تر کند. این مقام مسئول بیان داشت: این دولت شعار دادن و گرد و خاک کردن را مناسب نمی‌داند، بلکه اعتقاد به مطالعه در انجام کارها و در نظر گرفتن راهکار و گزینه‌هایی با کمترین هزینه را دارد. وی عنوان کرد: گاهی مطرح کردن برخی مسائل جز اینکه در روحیه مردم تأثیر منفی بگذارد اثر دیگری ندارد، گاهی هم ضرورت دارد، برخی موارد گفته شود، همان‌طور که سربازان گمنام امام زمان (عج) بارها تیم‌های تروریستی را که قصد ترور و بمب گذاری در تهران و دیگر شهرهای کشور را داشته دستگیر کردند و از هر ۱۰ مورد یک مورد را ما به اطلاع مردم می‌رسانیم تا مردم هم نگران نشوند و هم مطمئن باشند دستگاه‌های امنیتی کشور مشغول به کار هستند و مجال نمی‌دهند تروریست‌ها دست به اقدامات زد امنیتی بزنند و آرامش را از مردم ما بگیرند. حجت‌الاسلام علوی در ادامه اظهار کرد: امنیت زیر بنای پیشرفت کشور است، اگر امنیت نباشد هیچ سرمایه گذاری پاسخ نمی‌دهد، گاهی امنیت به وسیله اقدامات دستگاه‌های دولتی است، ما در این مدت به عنوان دستگاه امنیتی تحت مدیریت مقام معظم رهبری و زیر نظر دولت تدبیر و امید به دنبال آرامش بودیم تا فعالان اقتصادی دل گرم باشند و از کار سالم حمایت کردیم. وی در بخش دیگر از سخنان خود گفت: دکتر روحانی در مبارزه مفاسد اقتصادی تعارف با کسی ندارد و درست مسیر مقام معظم رهبری را دنبال می‌کنند. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کار دولت بر اساس کار پژوهشی، دانش بنیان و حساب شده است، این دولت دولت جریان خاصی نیست و برای همه احترام قائل است، دولت به دنبال تقویت وحدت ملی است تا همه زیر پرچم مقام معظم رهبری برای کشور کار کنند تا نظام جمهوری اسلامی ایران کار آمد معرفی شود. وی افزود: راه موفقیت کشور در ارزش‌های اخلاقی نهفته است و ما نباید با نشان دادن ناکار آمدی دولت کشور را به زمین بزنیم، حضرت آقا می‌فرمایند: "انتقاد منصفانه خوب است" به گونه‌ای که امام صادق (ع) در حدیثی می‌فرماید: "بهترین دوست من کسی است که عیب مرا به من هدیه کند"، ما هم از نقد منصفانه استقبال می‌کنیم.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =