کارگروه سلامت بهارستان دست به‌کار شد / رسیدگی به وضعیت دست‌فروشان و بیماران HIV در دستور کار مسئولان بهارستانی

کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان بهارستان با تشکیل جلسه‌ای، رسیدگی به مشکلات مختلف در حوزه سلامت را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛  جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان بهارستان بعدازظهر امروز به ریاست سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان و با حضور دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان، طاهرخانی بخشدار گلستان، روح‌الله لطیفیان رئیس اداره بهزیستی شهرستان و دیگر اعضای این کارگروه در محل سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید.
سید حبیب موسوی، معاون فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه این جلسه با اشاره به اهمیت توجه به موضوع سلامت و غذا در شهرستان پرجمعیت بهارستان، اظهار داشت: جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان در راستای اجرای برنامه ادغام بیماری غیر واگیر در رده سنی میانسال و سالمندان در شهرستان برگزار گردید که تصمیمات موثری در این خصوص اتخاذ شد.
وی در ادامه با بیان نکاتی در خصوص بیماری HIV، بیان داشت: در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا بهارستان، تدابیر لازم در راستای مهار همه گیر بیماری HIV و همچنین آموزش و اطلاع رسانی و افزایش بیماریابی در سطح شهرستان بهارستان اتخاذ گردید تا از گسترش این بیماری جلوگیری شود.
 
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با تاکید بر خطر شیوع بیماری‌های دامی در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی، تشریح کرد: در جلسه برگزار شده، اعضای کارگروه با بحث و تبادل نظر به بررسی آخرین وضعیت بیماری سل دامی و آنفولانزای فوق حاد پرندگان پرداختند تا اقداماتی نیز در این جهت در سطح شهرستان صورت پذیرد.
 
وی در پایان با توجه به این‌که رسیدگی به‌ دست‌فروشان در دستور کار کارگروه سلامت و امنیت غذا بهارستان قرار گرفته است، افزود: در این جلسه با ارائه راهکار مناسب جهت برخورد با فروشندگان دست فروش و دوره گرد تدابیر و تصمیمات لازم در این خصوص اخذ شد.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =