امام جمعه شهرستان ورامین گفت : همه باید شکر گذار نعماتی باشند که خداوند در اختیار آنها قرار داده است و همه مسنولین که در سمت های محتلف مشغول هستند باید به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کنند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري آیت الله سید مرتضی محمودی در جمع خبرنگاران شهرستان ورامین که در منزل ایشان گرد هم آمده بودند در مورد تفاوت های قبل از و بعد از انقلاب گفت: خداوند متعال هم اکنون نعمت های بزرگی را به تمام ایرانی ها داده است که این را افرادی که زمان رضا خان و محمد رضا شاه دیده اند و اکنون نیز در حال زندگی کردن باشند، می دانند و درک می کنند که این زمان همان نعمت الهی است.

امام جمعه شهرستان ورامین با بیان اینکه امروز ایران در جهان در زمینه های مختلف دارای قدرت بسزایی است گفت: این که در کشور مشکلات مختلف به خصوص مشکلات معیشتی وجود دارد ولی باید این را هم بدانیم و قبول کنیم که امنیت و قدرتی که ایران در جهان دارد نشان از این است که خداوند این نعمت خود را در حق ایرانی ها تمام کرده است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با بیان این که همه باید به وظایف خود به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کنند اذعان کرد: همه باید شکر گذار نعماتی باشند که خداوند در اختیار آنها قرار داده است و همه مسنولین که در سمت های محتلف مشغول هستند باید به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کنند.

آیت الله سید مرتض محمودی ادامه داد: از همه خبرنگاران توقع می رود که به بهترین شکل ممکن وارد صحنه شده و اخبار را به بهترین شکل ممکن پوشش داده و به گوش مسئولین امر برسانند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به اهمیت کار خبرنگاران نیز گفت: خبرنگاران باید وقایع را به بهترین شکل ممکن ثبت کنند تا به این وسیله آن وقایع در تاریخ ماندگار شده و آیندگان نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

آیت الله محمودی در پایان صحبت های خود در مورد فعالیت های و پروژه های نیمه کاره دولتی نیز بیان کرد: دولت جدید باید با جدیت و قاطعیت کامل پیگیر پروژه ها نیمه کاره در سطح کشور به خصوص شهرستان ورامین که پرچم دارد انقلاب است باشد تا آنها را هر چه زودتر به پایان برساند.

منبع : ورامین ما

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =