به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از شرق استان تهران، شهریار افندی‏زاده ظهر امروز در حاشیه آیین گشایش سامانه پرداخت الکترونیکی عوارضی آزادراه تهران ـ پردیس که با حضور استاندار تهران، معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و جمعی دیگر از مسئولان در شهرستان پردیس برگزار شد، در جمع شماری از خبرنگاران اظهار داشت: ایجاد دومین سامانه پرداخت الکترونیکی آزادراهی کشور در آزادراه تهران ـ پردیس گامی موثر در مسیر ارائه خدمات شایسته به مردم است.

وی ادامه داد: از این پس، با وجود این تجهیزات دیگر شاهد ایجاد صف‏های طولانی در پشت گیت‏های پرداخت عوارض نخواهیم بود.

افندی‏زاده اضافه کرد: بانک مسکن به عنوان مجموعه سرمایه‏گذار و همکار دولت، اجرای سامانه‏های پرداخت عوارض الکترونیکی را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‏ای افزود: در حال حاضر، 16 آزادراه در نقاط مختلف کشور وجود دارد و طبق برنامه‏ریزی‏های انجام ‏شده، تا انتهای شهریور 92 همه آزادراه‏های کشور به این سیستم مجهز می‏شوند.

افندی‏زاده اضافه کرد: کاهش توقف‏ها، فروکش کردن استرس، جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی و از همه مهم‏تر ارتقای سطح خدمات از دیگر ویژگی‏های این طرح است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‏ای با اشاره به انواع روش‏های تهیه برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض، از امکان خرید اینترنتی آن خبر داد.

وی تصریح کرد: علاوه بر امکان خرید اینترنتی که آدرس آن در آینده نزدیک اعلام می‏شود، راه‏های دیگری نظیر مراجعه به باجه‏های حواشی گیت محل اخذ عوارض، شرکت پست و شعب بانک مسکن نیز در اختیار مردم است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =