امیرحسین رستمی: بهترین مادرزن دنیا را دارم

امیرحسین رستمی به روزنامه جام جم گفت: در این لحظه که جلوی شما نشسته‌ام و مصاحبه می‌کنم، برای خودم دیگر هیچ آرزویی ندارم. حالم خوب است، به خاطر این‌که بهترین بچه دنیا و همسر نازنینی دارم. سایه پدر و مادرم بالای سرم هست و وقتی می‌خندند دنیا را به من می‌دهند.

به گزارش تهران نیوز ،  امیرحسین رستمی به روزنامه جام جم گفت: در این لحظه که جلوی شما نشسته‌ام و مصاحبه می‌کنم، برای خودم دیگر هیچ آرزویی ندارم. حالم خوب است، به خاطر این‌که بهترین بچه دنیا و همسر نازنینی دارم. سایه پدر و مادرم بالای سرم هست و وقتی می‌خندند دنیا را به من می‌دهند.
وقتی پدرم را بغل می‌کنم انگار جهان را در آغوش دارم. عاشق پدر همسرم هستم و یکی از بهترین مادرزن‌های دنیا را دارم. برادرزنی دارم که آرزو دارم پسرم ارشیا مثل او شود. دلم می‌خواهد پسرم به اندازه ۹۹ درصد شبیه دایی کیومرث‌اش شود و یک درصد به من برود.بهترین خواهر دنیا را دارم که نامش فیروزه است. او دختر درجه یک و تحصیلکرده است. البته او را بخشیده‌ام! بچه که بودم، فکر می‌کرد به جای مادرم وظیفه‌اش تربیت کردن من است، به همین دلیل فلفل در دهان من می‌ریخت، چون بزرگ‌تر بود! من بهترین شوهرخواهر و خواهرزاده دنیا را دارم. نام خواهرزاده‌ام امیر ارشان است. نمی‌دانم برای خواهرزاده‌ام دایی خوبی هستم یا نه، اما او را خیلی دوست دارم.
 
منبع: جام جم
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =