رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک گفت:  انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهر قرچک به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود.

به گزارش تهران نیوز ، علیرضا جعفری از برگزاری انتخابات الکترونیکی شوراهای اسلامی شهر در قرچک طبق دستور سید شهاب‌الدین چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد.

وی گفت: بر اساس توافقی که وزارت کشور با هیأت نظارت انتخابات شوراها (مجلس) انجام داده شهرهایی که دارای اعضای شورای شهر ۷ و ۹ نفره هستند قرار است انتخابات در آن شهرها الکترونیکی برگزار شود که یکی از ان شهرها قرچک است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک بیان داشت: در این شیوه تمام مراحل به صورت الکترونیکی انجام می شود و اما متقاضیان ثبت نام برای امضای نهایی فرم ثبت نام باید در فرمانداری حضور پیدا کنند.

وی گفت: ثبت نام رسمی انتخابات شوراها از ۳۰ /۱۲ /۹۵ تا ۶ /۱ /۹۶ به مدت هفت روز در محل فرمانداری‌ و بخشداری مرکزی شهرستان قرچک انجام خواهد شد و افراد داوطلب باید از هم اکنون مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را تهیه و آماده نمایند.

گفتنی است، شهرهای اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، ورامین، شهریار، قدس، ملارد، گلستان و نسیم‌شهر از جمله شهرهای استان تهران هستند که دارای ۹ عضو شورای شهر هستند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =