انتخابات مجلس هم رنگ دولتی گرفت+ تصاویر

تبلیغات محیطی پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان با توجه به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی و بیت المال در انتخابات، باز هم رنگ بنفش به خود گرفت که این رنگ نماد انتخاباتی دولت تدبیر و امید است.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری راه مبین، تبلیغات محیطی پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان با توجه به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی و بیت المال در انتخابات، باز هم رنگ بنفش به خود گرفت که این رنگ نماد انتخاباتی دولت تدبیر و امید است.

مطابق ماده ۵۹ قانون انتخابات کشور انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی له یا علیه نامزدها در تمام دستگاهها و نهادهای رسمی و دولتی ممنوع است و مرتکبین آن مجرم شناخته می شوند.

بر طبق این ماده قانونی، استفاده از وسایل و سایر امکانات وزارت­خانه ها، ادارات، شرکت­های دولتی، مؤسسات وابسته به دولت، شهرداری ها، شرکت ها و سازمان های وابسته به آنها و نهادها و مؤسساتی که از بودجه عمومی (به هر مقدار) استفاده می کنند و همچنین در اختیار گذاشتن وسایل و امکانات مزبور ممنوع بوده و مرتکب مجرم شناخته می شود.

حال با توجه به اینکه، حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان نامزد انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرده و نماد انتخاباتی وی و دولت تدبیر و امید با رنگ بنفش معرفی شده است، اقدام نصب بنر با این رنگ آن هم با امکانات و بودجه بیت المال چه پیامی را منتقل می‌کند؟

رنگ بنفش دولت تدبیر و امید

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =