سخنگوی کمیسیون آموزش همچنین انتشار جزئیات گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را غیر قانونی دانست و تصریح کرد: گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در چند روز آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی آفتاب ری در نمایشگاه مطبوعات؛ اظهار داشت: بعد از مهلت مقرر یعنی 24 آبان اگر گزینه پیشنهادی وزارت علوم از سوی دولت معرفی نشود، و در صورت معرفی صلاحیت تصدی این وزارتخانه را به تشخیص نمایندگان نداشته باشد، رئیس جمهور سرپرست این وزارتخانه خواهد شد و ادامه سرپرستی آقای نجفی غیر قانونی خواهد بود.

وی در ادامه به بررسی بحث بورسیه ها و تشکیل کمیته ای منتخب در کمیسیون آموزش خبر داد و عنوان کرد: در راستای این مساله سرپرست وزارت علوم تاکنون با ما همکاری لازم را نداشته و اطلاعاتی که مجلس خواسته را در اختیار قرار نداده است، وی گمان کرده کسی که سرپرست است و سوالی از آنها نمی شود هرطور که می‌خواهد مس تواند رفتار می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون آموزش همچنین انتشار جزئیات گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را غیر قانونی دانست و تصریح کرد: درصدد هستیم به صورت قانونی با عوامل آن برخورد کنیم.

جعفری همچنین بیان کرد: گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در چند روز آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =