انتقال ۳۳ مصدوم در شب چهارشنبه آخر به مراکز درمانی شهریار

فردین یوسفی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهریار از انتقال ۳۳ مصدوم در شب چهارشنبه آخر به مراکز درمانی خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری راه مبین، فردین یوسفی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهریار از انتقال ۳۳ مصدوم در شب چهارشنبه آخر به مراکز درمانی خبر داد.

فردین یوسفی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهریار در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری راه مبین گفت: تا ساعت ۲۴ شب گذشته ۳۳ مصدوم و مجروح توسط اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهریار به مراکز درمانی منتقل شدند که علاوه بر این تعداد ۴ مورد نیز در محل حادثه توسط عوامل اورژانس به صورت سرپایی مداوا شده و اقدامات لازم درمانی برای آنان صورت گرفت.

یوسفی با اعلام جزئیات سوانح چهارشنبه آخرسال به خبرنگار راه مبین گفت:  ۳ مورد سوختگی درجه ۱ و ۲ از ناحیه دست و صورت به اورژانس بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار و ۲ مورد ترومای صورت، بازو و کتف نیز به بیمارستان تأمین اجتماعی شهریار منتقل شد که با توجه به شرایط ویژه مصدومان اقدامات اولیه توسط مراکز درمانی برای آنان انجام گردید و جهت مداوای تخصصی به مراکز درمانی شهید مطهری و فارابی تهران منتقل شدند.

فردین یوسفی تصریح کرد: اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهریار با در اختیار داشتن ۱۱ دستگاه آمبولانس بصورت ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان می‌باشد که امیدواریم به منظور تسریع در خدمت‌رسانی و با مساعدت مسئولین به ظرفیت این تعداد آمبولانس در سطح شهرستان شهریار افزوده شود.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =