۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
انتقام آتشین خواستگار شکست خورده

خواستگار شکست خورده زمانی که با مخالفت خانواده دختر مورد علاقه‌اش با ازدواجشان رو‌به‌رو شد دست به انتقام‌گیری عجیبی زد و خودروی پژو206 پدر دختر را به آتش کشید.

به گزارش تهران نیوز، خواستگار شکست خورده زمانی که با مخالفت خانواده دختر مورد علاقه‌اش با ازدواجشان رو‌به‌رو شد دست به انتقام‌گیری عجیبی زد و خودروی پژو206 پدر دختر را به آتش کشید.
روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در اداره 16 پلیس آگاهی تهران از خواستگار دخترش به اتهام آتش زدن عمدی خودروی پژو 206 خود شکایت کرد. وی به افسر تحقیق گفت: شب حادثه همراه خانواده‌ام در خانه بودیم که صدای فریاد و کمک خواهی همسایه‌ها را شنیدم. از خانه بیرون زدیم و مشاهده کردم خودرویم که مقابل خانه‌مان در محله یافت آباد پارک شده بود در حال سوختن است. با آتش‌نشانی تماس گرفتیم که با حضور آنها شعله‌های آتش خاموش شد. وی افزود: خودرویم به طور کامل در آتش سوخت. اول گمان کردم بر اثر یک حادثه خودرویم آتش گرفته؛ اما زمانی که با کارشناسان آتش‌نشانی حرف زدم، پی بردم خودرو به طور عمد آتش گرفته است. با شنیدن این حرف‌ها به خواستگار دخترم مشکوک هستم چون من با ازدواجش با دخترم مخالف بودم و به همین دلیل او چند بار مرا تهدید کرده است. با تشکیل پرونده قضایی، ماموران تحقیقات برای شناسایی خواستگار شکست‌خورده را آغاز کردند. ماموران برای دستگیری‌اش به خانه او رفتند که معلوم شد او شبانه به قصد مکانی نامعلوم خانه را ترک کرده و کسی از او خبر ندارد. وی تحت تعقیب پلیس بود تا این که دو روز پیش در خانه یکی از دوستانش شناسایی و بازداشت شد. خواستگار شکست خورده با اعتراف به آتش زدن خودروی شاکی به افسر تحقیق گفت: من و دختر شاکی هشت ماه پیش در تلگرام با هم آشنا شده و ارتباطمان شکل گرفت. کم‌کم به هم علاقه‌مند شدیم. می‌خواستیم با هم ازدواج کنیم. حتی چند مرتبه به خواستگاری او رفتم اما خانواده‌اش بویژه پدر او به خاطر این که کسب و کار درستی نداشتم حاضر به این ازدواج نبود. وی افزود: سرانجام پاسخ منفی به من دادند و مجبورم کردند دیگر ارتباطی با دخترشان نداشته باشم. گفتند اگر به ارتباطم با او ادامه دهم، از من به اتهام مزاحمت شکایت می‌کنند. اما من به او علاقه داشتم و می‌خواستم ازدواج کنم. با توجه به کینه‌ای که از پدر او به دل گرفته بودم، تصمیم گرفتم خودرویش را آتش بزنم. چند روز خانه آنها را زیر نظر گرفتم تا این که آخرین شب زمانی که مطمئن شدم خودرو مقابل خانه‌شان پارک شده سمت آن رفتم و با ریختن بنزین روی خودروی پژو 206 شاکی، آن را آتش زده و متواری شدم. با اعتراف متهم، برای او قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از وی ادامه دارد. جام جم انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =