انتقام احمقانه یک مرد از زن دخترزا + عکس

همسر بداخلاق زن در دوران باداری بارها او را تهدید کرده بود که مبادا نوزاد دختر به دنیا بیاورد اما نتیجه ی زایمان دختر شد و اقدام زشت مرد زن بینوا را راهی بیمارستا کرد.

به گزارش تهران نیوز، همسر بداخلاق زن در دوران باداری بارها او را تهدید کرده بود که مبادا نوزاد دختر به دنیا بیاورد اما نتیجه ی زایمان دختر شد و اقدام زشت مرد زن بینوا را راهی بیمارستا کرد.
یک زن براثراقدام بیرحمانه همسرش بعداز زایمان دچار سوختگی شدید شد ، اسیدپاشی و سوختگی به دلیل دختر بودن نوزاد تازه متولد شده اتفاق افتاده بود.زایمان دختر
زایمان دختر
Woman doused in acid by her husband 'after giving birth to a baby girl not a boy'
زایمان دختر

عکس زنی که بعد از زایمان و دختر بودن نوزاد توسط همسرش با اسید سوزانده شد

کار زشت مرد بعد از آنکه همسر باردارش دختر زایمان کرد

"فرح بیوی" 25 ساله به دلیل سوختگی شدید در قسمت صورت ، دستان و شکم در بیمارستان بستری شد ، سوختگی که براثر اسید پاشی همسرش به روی او ایجاد شده بود.
"سیراج بیوی" 32 ساله شوهر این زن بینوا در تمام طول مدت بارداری همسرش در مورد آرزوهایش از پسردار شدنش می گفت و بارها گفته بود که تحمل داشتن فرزند دختر را ندارد و باید این بار حتما نوزاد پسر باشد ولی این طور نشد .
این زوج 8 سال پیش با هم ازدواج کردند و حاصل این ازدواج 2 فرزند دختر بود که یکی از آنها به تازگی متولد شد و تولد او بهانه ای بود برای اسید پاشی بیرحمانه مرد به صورت و بدن همسرش.
طبق گزارشات این مرد بعد از این اقدام زشت متواری شده است و هنوز نیروهای پلیس موفق به بازداشت او نشده اند.
اسید پاشی
اسید پاشی

اسیدپاشی مرد به زنش بعد از زایمانی که نوزاد آن دختر بود

براساس گفته های "فرح بیوی" همسرش مرد بد اخلاقی است که به هر بهانه ای او را مورد ضرب و شتم قرار می داده و بی توجه به وضعیت مالی وخیم زندگی شان هزینه های زیادی را صرف خوش گذرانی های شخصی اش می کرد .
زن بینوا می گوید :هرگز همسرم را به خاطر این رفتارش نمی بخشم واگر روزی گرفتار قانون شود به هیچ وجه رضایت به آزادی او نخواهم داد.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =