معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری رباط کریم گفت : مطمئنأ افزایش مشارکت شهروندان محصول تعامل وهمکاری رسانه ها با مدیریت شهری است .

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ رضا صفایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری رباط کریم اظهار داشت: با همکاری رسانه ها از ابتدای سالجاری بیش از ۳۴۰ خبر ، گزارش تولیدی ،تحلیلی و پوششی ، گزارش عملکرد ، فعالیتها و اقدامات حوزه های مختلف و …  در سایتها ، روزنامه های سراسری و محلی ، ویژه نامه ها و خبرگزاریها آخرین اقدامات مدیریت شهری و سازمانهای وابسته انعکاس یافته است.

صفایی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب رسانه ها در انعکاس عملکرد شهرداری رباط کریم ادامه داد : مطمئنأ افزایش مشارکت شهروندان محصول تعامل وهمکاری رسانه ها با مدیریت شهری است .

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری رباط کریم مؤثرترین راه برای تسهیل مشارکت شهروندان ، آگاه کردن آنان از طریق رسانه ها دانست و عنوان کرد :عملکرد رسانه ها نسبت به رویدادهای مدیریت شهری از یک سو منعکس کننده نیازها و مطالبات مردم است و از سوی دیگر عامل اطلاع رسانی فعالیت های انجام گرفته از سوی مسئولان عرصه مدیریت شهری است که باعث آگاهی مردم از این فعالیت ها ، استفاده از خدمات ارائه شده و یا مشارکت در آنها می شود .

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =