اسماعيل فدايي در جمع دانشگاهيان واحد اسلامشهر: انقلاب اسلامي تحت زعامت حضرت امام خميني (ره)، عزت از دست رفته ايرانيان را به ايشان بازگرداند. / هوشياري در مقابل توطئه های دشمنان به انقلاب و اسلام وظيفه هر ايراني است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری دبيرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری تهران روز گذشته با حضور در مراسم آيين گراميداشت سي و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران كه با حضور پرشور رئيس، معاونين، كاركنان و جمعي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در سالن اجتماعات اين واحد دانشگاهي برگزار شد، با اشاره به جايگاه والاي رهبري حضرت امام خميني (ره) در پيروزي انقلاب اسلامي ايران، آن را نقطعه عطفي در تاريخ كشور و جهان دانست و خاطرنشان شد: انقلاب اسلامي تحت زعامت حضرت امام خميني (ره)، عزت از دست رفته ايرانيان را به ايشان بازگرداند.

فدايي در ادامه از ويژگيهايي بارز رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران در جذب و هدايت پرشور جوانان انقلابي سخن گفته و با اشاره به روايتي از حضرت اميرالمومنين علي (ع) كه فرمودند: "خوشرويي احساني است كه خرج ندارد"، خوشرويي و مهرباني امام خميني (ره) را از مشهودترين ويژگيهاي ايشان در تاثيرگذاري بر جوانان معرفي نمود.

وي در ادامه خطاب به كليه مسئولين، بر الگوگيري از پير فرزانه انقلاب اسلامي ايران در كليه امور بويژه برخورد با جوانان تاكيد نموده و با اشاره به هجمه و توطئه هاي بيشمار استكبار جهاني، هوشياري در مقابل توطئه های دشمنان قسم خورده به انقلاب و اسلام را وظيفه هر ايراني دانست.

دبيرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری تهران در خاتمه با اشاره به فرمايش حضرت امام خميني (ره) كه دانشگاه را مبدا همه تحولاتي دانستند كه باعث ترس  استعمارگران مي شود، از مسئوليت خطير دانشگاهيان در اين مسير خبر داد و بر ارتقاي آگاهي و بصيرت دانشگاهيان تاكيد مضاعف نمود.

دكتر سعيد شفائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر نيز در اين مراسم، دهه مبارك فجر را يادآور رشادت، پايداري و سربلندي ملت ايران دانسته و آن را از ماندگارترين رويدادهاي تاريخ ايران و جهان قلمداد نمود.

وي بيداري و بصيرت ايجاد شده توسط انقلاب اسلامي ايران در دل ها را مقدمه اي براي رسيدن به هدف نهايي يعني برپايي حكومت حضرت صاحب الزمان (عجل ا...) دانسته و خواستار حفاظت و پاسداري از اين نعمت الهي شد.

رئيس واحد اسلامشهر در خاتمه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي  و 8 سال دفاع مقدس، يكپارچه بودن ملت غيور ايران در پيروزي انقلاب اسلامي را معناي اصلي شعار " نه شرقي، نه غربي، جمهوري اسلامي " دانست و خواستار حفظ اين يكپارچگي شد.

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامشهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =