نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: وقوع انقلاب اسلامی برکات و مواهب زیادی برای جامعه و ملت به ارمغان آورد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، “ابوالقاسم مهری” در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته شهرستان فیروزکوه به عمده اقدامات اقتصادی انجام شده در سطح منطقه از دهه فجر سال گذشته تاکنون اشاره کرد.

وی اظهارکرد: وقوع انقلاب اسلامی برکات و مواهب زیادی برای جامعه و ملت به ارمغان آورد.

مهری تصریح کرد: سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد ریالی در گاز رسانی به روستاها، حفره های خالی و مناطق فاقد گاز شهری، اعطای ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش های بزرگ و کوچک اقتصادی، توزیع ۱۷ میلیارد ریال اعتبار بین دهیاری ها، سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریالی در فیبر نوری و ارتباطات سیار، واگذاری حدود ۱۰۰ هکتار اراضی ملی به مردم در قالب تعاونی ها، فعال کردن بسیاری از واحدهای نیمه فعال و غیرفعال صنعتی و اشتغال بکار مستقیم حداقل ۳۰۰ نفر در شهرستان طی یک سال گذشته، از جمله اقداماتی است که در طول یک سال گذشته منتهی به دهه فجر در شهرستان به ثمر نشست.

وی یادآور شد: در طول یک سال گذشته در بخش امنیت نیز تلاش های فراوانی در کنترل و نظارت و همچنین برخورد بازدارنده با خاطیان از قانون صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: در مقوله اعتبارات عمرانی دستگاه های دولتی، سهم شهرستان ۸۳ میلیارد ریال بوده است که تاکنون ۵۰ درصد آن تحقق یافته و هزینه شده است.

وی ابراز امیدواری کرد؛ آحاد مردم با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اراده خود را صیانت از آرمان های انقلاب و نا امید کردن دشمنان و معاندان نظام به منصه ظهور برسانند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =