انهدام باند قاچاق مواد مخدر در فیروزکوه/ ۱۳۰ کیلوگرم حشیش کشف شد

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از انهدام باند قاچاق مواد مخدر در فیروزکوه خبر داد و گفت: ۱۳۰ کیلوگرم حشیش در این عملیات کشف شد.

به گزارش تهران نیوز ، سردار عبدالرضا ناظری دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به انهدام باند قاچاق در شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: شب گذشته دو قاچاقچی قصد حمل مواد مخدر از نوع حشیش را از استان‌های شرقی به استان‌های غربی و مرکزی را داشتند.

وی افزود: در این خصوص، در عملیات مشترک پلیس مواد مخدر شرق استان تهران و فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه اعضای این باند دستگیر شدند و ۱۳۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و دو دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: قاچاقچیان درصدد بودند که محموله خود را در نقطه‌ای دپو و از آنجا اقدام به توزیع و فروش کنند.

ناظری بیان کرد: از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون ۲۶ قاچاقچی دستگیر شدند و یک تن و ۶۰ کیلوگرم کشف و ۱۵ دستگاه خودرو توقیف شده است.

ناظری ادامه داد: همچنین از ابتدای امسال ۹۳۲ خرده‌فروش و ۱۰۶ قاچاقچی دستگیر شدند و سه تن و ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

وی تأکید کرد: مردم شرق استان تهران با هوشیاری خود سعی کنند در دام سوداگران مرگ که برای مطامع خود و مال‌اندوزی مبادرت به قاچاق مواد مخدر می‌کنند، نیفتند.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =