انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در غرب تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در غرب تهران گفت: در همین راستا بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر کشف و ۵ نفر از قاچاقچیان و صاحبان مواد مخدر دستگیر شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در غرب تهران گفت: در همین راستا بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر کشف و ۵ نفر از قاچاقچیان و صاحبان مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در غرب استان تهران اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در غرب استان تهران، بخشی از طرح برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر بود که همکاران ما بعد از طی اقدامات اطلاعاتی موفق شدند ۲ باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر را در هفته گذشته متلاشی کنند.

وی تصریح کرد: از باند اول مقدار ۱ تن و ۴۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و تریاک کشف و ضبط شد که این مواد در داخل یک باغ دپو شده بود و قصد توزیع میان دیگر خرده‌فروشان مواد را داشتند که در طی این عملیات ۳ نفر از اعضای این باند دستگیر و ۳ دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: از باند دوم مقدار ۷۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین، شیشه، مرفین و مواد اولیه ساخت ماده شیشه کشف و ضبط شد و در طی عملیات پلیس، به‌طرف مأمورین اقدام به تیراندازی می‌کنند که تعدادی از محل متواری شده و سپس دستگیر می‌شوند.

تهیه و توزیع مواد مخدر

به گزارش فارس؛ سردار خانچرلی گفت: در طی این عملیات علاوه بر کشف ۷۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر، یک قبضه اسلحه جنگی و ۵۴ عدد فشنگ جنگی کشف و ضبط شد که در مجموع حدود ۲ تن و نیم انواع مواد مخدر، ۵ دستگاه وسیله نقلیه ضبط شد و ۵ نفر از قاچاقچیان و صاحبان اصلی مواد مخدر دستگیر شدند و پرونده برای طی مراحل قانونی در اختیار مقامات قضایی قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مواد مخدر از استان‌های جنوب شرقی کشور تهیه‌شده و به استان تهران منتقل‌شده بود و قصد توزیع مواد را داشتند که با تلاش و کار اطلاعاتی عوامل انتظامی قبل از رسیدن به دست توزیع‌کننده مواد کشف و ضبط شد.

  انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =