رییس جمهور دوره اصلاحات با اشاره به اعتراض عده ای از دانشجویان در فرودگاه مهرآباد به رییس جمهور منتخب گفته بود :اگر جلوی جریانات تخریبی!گرفته نشود مثل زمان اصلاحات می‌شود که اوایل این طور بود و بالاخره منجر به ترور شد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري ، رادیو فردا ارگان خبرپراکنی سازمان جاسوسی CIA تیتر اول خود را به سخنان توهین آمیز خاتمی در هفته گذشته اختصاص داد.رییس جمهور دوره اصلاحات با اشاره به اعتراض عده ای از دانشجویان در فرودگاه مهرآباد به رییس جمهور منتخب گفته بود :اگر جلوی جریانات تخریبی!گرفته نشود مثل زمان اصلاحات می‌شود که اوایل این طور بود و بالاخره منجر به ترور شد.
خاتمی روز دوشنبه ۱۵ مهر و در پاسخ به این سوال که آیا شما برنامه‌ای برای ترور دارید؟ گفته است: به من یزدی که گفت‌وگوی تمدن‌ها را مطرح کرده‌ام اصلا می‌خورد که اهل ترور باشم؟او افزوده که فقط «هشدار» داده که «افراطی‌گری ممکن است به ترور بیانجامد، منظورم این نیست که کسی قصد ترور دارد. ما خودمان مورد ترور قرار گرفته‌ایم؟به گفته آقای خاتمی، این تخریب‌ها نمونه افراطی‌گری است، جامعه باید به سوی منطق برود و باید نقد منطقی جایگزین اعتراض تخریبی شود. رییس جمهوری پیشین ایران هفته گذشته با اشاره به تجمع عده‌ای در فرودگاه مهرآباد و پرتاب کفش به سوی خودروی حسن روحانی هنگام بازگشت از سفر نیویورک هشدار داد که اگر با جریان‌های تخریبی برخورد نشود منجر به ترور می‌شود.رادیو فردا هم به نقل از سایت های افراطی مدعی اعتدال نوشت: روز شنبه، ششم مهر، در حالی که چندصد نفر برای استقبال از رییس جمهوری ایران به فرودگاه مهرآباد تهران آمده بودند، عده‌ای در اعتراض به تماس‌های مقام‌های ایران و آمریکا علیه حسن روحانی شعار دادند و به سوی خودروی او کفش پرتاب کردند.
پیک ایران سمپات حزب منحل شده توده و حلقه ضد انقلاب پاریس
انتخاب سایت مدعی اعتدال ، هنوز مدرکی برای پرتاب کفش رو نکرده است!
آقای خاتمی در واکنش به این حادثه درباره احتمال «ترور» در کشور هشدار داده و گفته بود که "جریاناتی به دنبال خشونت هستند و رای مردم را برنمی‌تابند".هشدار خاتمی به جریاناتی بود که به دنبال خشونت هستند! و رای مردم را برنمی‌تابند ، اگر پیش فرض سخنان محمد خاتمی را قبول کنیم یک سوال اساسی باقی می ماند که جناب خاتمی آیا این عکس ها را دیده اید؟ آقای خاتمی یادتان باشد کسانی که رای مردم را بر نتابیدند و خیابان های تهران را به صحنه جنگ تبدیل کردند دوستان شما بودند، چرا در آن زمان ساکت بودید؟میلیاردها تومان خسارت های مالی و معنوی بیش از 20 ماه به کشور تحمیل شد.فردای 22 خرداد تا فراخوان 25 بهمن 89 دوستان نزدیک شما همه گروهک های ضد انقلاب از سازمان منافقین گرفته تا گروهک ریگی ،سلطنت طلبان تا باند بنی صدر ، لابی های صهیونیستی تا گروهک های لائیک را برای مواجه با نظام اسلامی متحد کردند. ممکن است صدمات فتنه 88 را بتوانیم ببخشیم اما توقع نداشته باشید هیچ گاه آن را فراموش کنیم به شما هم توصیه میکنیم هر زمان خواستید از ترور و خشونت و برنتابیدن از نتیجه انتخابات صحبت کنید با نگاه به اسناد فتنه 88 کمی با دقت بیشتری صحبت کنید.
شنبه 6 مهر فرودگاه مهر آباد – تجمع جریان تندرو و مخالف مذاکرات!
ترور و خشونتی که محمد خاتمی را نگران کرده است!
تهران – 1388 اعتراض مسالمت آمیز سبزها
اقدامات مسالمت آمیز! سبزها در خیابان های تهران – 1388
از این تجمعات مسالمت آمیز ترور بیرون نمی آید!؟
منبع : سایت بنیاد حماسه دفاع
انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • اسلامی ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳
    خدایا توشاهدی که درسال ۸۸چه کسانی فتنه کردنندواز ان سود بردن،ما وملت ایران عزیز هم خوب،خوب فتنه گران را میشناسند.پس اگر اینان قابل هدایتند،هدایت.واگر نیستند،نابود و روسیاهشان گردان. امین یا رب لعالمین.