اهداء 6000 هزار جلد قرآن در مساجد فیروزکوه

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه از اهداء ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا در مساجد شهرستان فیروزکوه خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انتشارات دانش یاران بیش از ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا بین مساجد شهرستان فیروزکوه توزیع شد.

امیر اسماعیل پور روشن، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی شبکه خبری تهران نیوز هدف از توزیع کلام الله مجید را ترویج معارف قرآنی، توجه به محافل و مجالس قرآن کریم و ایجاد بستری مناسب برای گردآوری جوانان دانست و گفت: طبق هماهنگی‌های به‌عمل آمده با انتشارات «دانش یاران» بیش از ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا بین مساجد فیروزکوه و روستاهای اطراف توزیع شد.

وی با اشاره به این‌که شهرستان فیروزکوه بیش از ٨٠ مسجد دارد، تصریح کرد: کتاب های مذکور با هماهنگی هیات امناء مساجد در بین آن‌ها توزیع و مساجدی که تاکنون موفق به دریافت کتاب‌ها نشده‌اند می‌توانند هر روز در ساعات اداری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دریافت کتاب‌ها مراجعه کنند.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =