اهالی یکی از روستاهای شهرری با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا تجهیزات ماهواره ای خود را تحویل دادند.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ جمعی از جوانان ولایت مدار شهرستان ری با حضور در یکی از روستاهای محروم در منطقه کهریزک دست به اقدامی زدند که بزرگ‌ترین ضربه به تمام آن‌هایی بود که بر طبل تفرقه افکنی میان شیعه و سنی می‌کوبند.

Mahvare (1)

Mahvare (2)

این جوانان ضمن حضور در یکی از روستاهای صد در صد سنی نشین به گفت و گو با اهالی آن پرداخته و معایب ماهواره را برای آن‌ها بازگو کرده‌اند.

حضور گروه در میان برادران عزیز اهل سنت نه تنها ولایت مداری مردم شهرری و اتحاد مسلمین در این منطقه را نشان می‌دهد که خروج ماهواره از این روستا را به همراه داشت.

جوانان حزب الهی مردم این روستا را با خطرات ماهواره و آسیب‌های آن آشنا کرده و اهالی روستا را متقاعد کردند تا نسبت به کنار گذاشتن ماهواره‌های خود اقدام کنند. نکته جالب توجه این بود که اهالی این روستا هنگام تحویل ماهواره‌ها شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و الله اکبر را سر می‌دادند.

بدون شک این اقدام متحدا نه ی برادران شیعه و سنی می‌تواند آغازی بر کوبیدن اولین میخ‌ها بر پیکره دجال واره و پایان دادن به تفرقه افکنی میان شیعه و سنی باشد.

اگر تمام آن‌هایی که می‌خواهند در حوزه فرهنگ به ملت شریف ایران خدمت کنند، این اقدام جوانان مسلمان و غیرتمند جنوب تهران را سرلوحه کار خود قرار دهند، به زودی شاهد جمع آوری ماهواره از سراسر کشور عزیزمان خواهیم بود.

به امید آن روز که شاهد به پایان رسیدن جولان “ژنرال‌های انگلیسی” از پشت بام‌های خانه‌های ایرانی باشیم.

از مسئولین انتظار داریم با اهدا یک دستگاه گیرنده دیجیتال از حرکت بزرگ این مردم شریف قدردانی کنند.

Mahvare (3)

Mahvare (4)

Mahvare (5)

Mahvare (6)

Mahvare (7)

Mahvare (8)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =