فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: آحاد مسؤولان و متولیان ستاد خدمات سفر شهرستان موظفند با حُسن توجه، متعهد به ماموریت و مسؤولیت خویش باشند و با مدیرانی که اهمال و سستی در کار داشته باشند برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، در آخرین جلسه ستاد هماهنگی اجرایی خدمات سفر شهرستان فیروزکوه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر، مسؤولان کمیته های اسکان، بهداشت و درمان، تبلیغات و اطلاع رسانی، شهرداری ها و دهیاری ها و امداد و نجات، هر یک بطور جداگانه به ارائه گزارش هایی از نحوه آماده سازی نیروها و مسؤولیت های خود پرداختند.

“ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در این جلسه اظهارکرد: عید نوروز باید عرصه خدمات رسانی هر چه بهتر مسؤولان خدمات سفر به مسافران، گردشگران و زائران شهرستان باشد.

وی گفت: در خدمات رسانی به شهروندان، مسافران، گردشگران و زائران عبوری از فیروزکوه در ایام نوروز، باید همه مدیران و مسؤولان پای کار باشند تا نقاط ضعف به حداقل برسد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود: آحاد مسؤولان و متولیان امر موظفند در این راستا با حُسن توجه، متعهد به ماموریت و مسؤولیت خویش باشند و با مدیرانی که اهمال و سستی در کار داشته باشند برخورد خواهد شد.

مهری با بیان اینکه هیچ غفلتی از هیچیک از مدیران پذیرفته نیست، با اشاره به ایام فاطمیه خواستار اشاعه و گسترش هر چه بیشتر فرهنگ فاطمی و نماز شد.

وی همچنین خواستار پوشش کامل خبری و تصویری مجموعه اقدامات انجام شده و نقاط ضعف و قوت موجود از سوی خبرگزاری ها و اصحاب رسانه حاضر در منطقه شد تا یاریگر این ستاد در انجام امور محوله باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه با اشاره به عملکرد مطلوب و دلپذیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در برپایی نمایشگاه بهاره، خواستار تمدید اجرای آن در نیمه نخست فروردین ماه شد تا از لحاظ عرضه مواد و مایحتاج غذایی شهروندان در مضیقه نباشند.

مهری در خاتمه با اشاره به شعار سال خاطرنشان کرد: مسؤولان و کارگزاران نظام اسلامی در منطقه، رزمندگان جامعه هستند و عرصه دفاع مقدس امروز به شکلی دیگر در مقوله خدمات رسانی ادامه دارد.

تامین امنیت بانک ها، آماده بکار بودن همه خودپردازهای بانکی، سلامت آب آشامیدنی نقاط شهری و روستایی، اجرای فعالیت های فرهنگی، همراهی با پلیس و عوامل امدادی، تقویت همیاران پلیس، همراه داشتن زنجیرچرخ و سایر تجهیزات ایمنی از سوی رانندگان با توجه به برفگیر و کوهستانی بودن منطقه، آماده بکار بودن امداد هوایی شهرستان، نظارت دقیق کمیته ارزیابی و انعکاس هر گونه مشکل از سوی شهروندان و مسافران به ستاد مستقر در فرمانداری، از جمله دیگر خواسته های فرماندار در این جلسه بود. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =