تاکید مدیریت شهری پیشوا بر توزیع امکانات و برقراری عدالت / مزار شهدای گمنام به بازار پیشوا متصل می‌شود

شهردار پیشوا گفت: اولویت شهرداری پیشوا توزیع امکانات و برقراری عدالت است و برای ایجاد نشاط و سرزندگی باید کیفیت فضایی شهری را ارتقاء دهیم و رضایت شهروندی را فراهم کنیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ همزمان با سالروز شهادت مهدی باکری و روز شهردار، حکمت امیری عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه پیشوا ا بیان اینکه سیستم اجرایی شهر جزء اولویت‌های مدیریت شهری می باشد اظهار داشت:برای ایجاد نشاط و سرزندگی می بایست کیفیت فضایی شهری را ارتقا دهیم و رضایت شهروندی را فراهم نماییم..

وی گفت: برنامه 20 ساله برای پیشوا در نظر گرفته شده است وهمنین برنامه شهرداری پیشوا برای سال 97 توسط کارشناسان و متخصصان امور شهری تدوین شده و نقاط ضعف و قوت در نظر گرفته شده است.

شهردار پیشوا با اشاره به اینکه یکی از اولویت های شهرداری پیشوا  توزیع امکانات و برقراری عدالت است بیان نمود:  احداث زمین چمن مصنوعی به مساحت 3 هزار و 500 متر در کنار پارک خانواده در نظر گرفته شده که در سال آینده قابل استفاده خواهد بود.

 وی افزود: نخاله‌های شهری یکی از معضلات شهرداری پیشوا بود که به وزن 6 هزار تن از سطح شهر جمع‌آوری شد و به خارج از شهر انتقال پیدا کرد و در سطح شهر اطلاع‌رسانی شد که نخاله‌های شهری به آنجا منتقل شود.

امیری با اشاره به اقدامات عمرانی شهرداری گفت: شهرداری پیشوا در صدد متصل کردن تپه سلام یا همان شهدای گمنام به بازار پیشواست که در حال زیرسازی است و در سه ماه اول سال بعد با درختکاری در اطراف این مسیر به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود:یکی از کارهای شهرداری پیشوا برای هدایت مسافران نصب تابلوهای هدایت مسیر بود که خوشبختانه این تابلو ها در سطح شهر نصب شد..

امیری یکی از اولویت های شهرداری را ساخت پارک برای بانوان دانست و تاکید کرد: ساخت پارک بانوان پیشوا در سال آینده کلید می‌خوردو به امید خدا تا پایان سال هم به بهره‌برداری خواهد رسید و برای استفاده در اختیار بانوان پیشوا قرار می‌گیرد.

شهردار پیشوا در پایان گفت: یکی از اقدامات شهرداری احیای پارک جنگلی است، برخی‌ها درخت‌های این پارک دچار بیماری شده‌اند که شهرداری با کار مهندسی در حال رفع این مشکل است.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =