۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
اولین خرید استقلال لو رفت

منصوریان به شهباز زاده پیغام داده شماره ۱۰ استقلال همچنان برای او خواهد بود، مهاجم پیشین استقلال هم گفته که پس از پایان فصل به استقلال می‌پیوندد.

به گزارش تهران نیوز ، سجاد شهباززاده یک فصل کابوس‌واری را سپری کرد و منتظر است تا هر چه زودتر فصل به پایان برسد.
استقلال با تصمیم علیرضا منصوریان پیش از آغاز فصل جاری، بازیکنانی چون علی قربانی، آرش افشین و کاوه رضایی را جذب کرد تا کنار جابر انصاری و شهبازاده، خط حمله را تشکیل دهند اما شهباززاده که از ترکیه پیشنهادی به او رسیده بود، قید حضور دراستقلال را زد تا در سوپرلیگ ترکیه بدرخشد؛ غافل از اینکه روزهای بدی در انتظار اوست.
شهباززاده با وجود سماجت منصوریان برای عدم جدایی راهی آلانیا اسپور ترکیه شد اما جایی در ترکیب این تیم نداشت. سرمربی استقلال در نیم‌فصل دوم از این بازیکن خواست به استقلال بازگردد که شهباززاده با این موضوع موافقت کرد و رضایت‌نامه خود را از آلانیااسپور گرفت اما استقلال از پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل محروم شد تا این بازیکن نتواند به استقلال برود.
شهباززاده برای اینکه تا نیم‌فصل در تیمی حضور داشته باشد، راهی تراکتورسازی شد که هم جزو مدعیان قهرمانی بود، هم امیر قلعه‌نویی، سرمربی سابق خود را آنجا می‌دید و هم اینکه آذری‌زبان و حضور در تبریز برای او راحت‌تر بود.
باز بدشانسی سراغ مهاجم پیشین استقلال آمد و تراکتورسازی هم از نقل و انتقالات محروم شد. شهباززاده با این شرایط با پیشنهادنفت تهران روبرو شد و به این تیم رفت تا تحت نظر علی دایی کار کند.
وی تا اینجای فصل در نفت عملکرد خوبی نداشته است اما منصوریان به او پیغام داده شماره ۱۰ استقلال همچنان برای او خواهد بود. مهاجم پیشین استقلال هم گفته که پس از پایان فصل به استقلال می‌پیوندد.
منبع: میزان انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =