نکته جالبی که مديرعامل شرکت بهره‌برداري مترو تهران و حومه به آن اشاره کرد این بود: این قطار باید پس از 900 هزار کیلومتر حرکت باید مورد بازسازی قرار می گرفت و این کار توسط متخصصان خودمان با موفقیت صورت گرفت.

به گزارش سرویس اقتصادی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ به همت متخصاصان داخلی کشورمان اولین قطار بازسازی شده کشورمان به بهره برداری رسید.

مراسم بهره برداری از این قطار که از نوع قطارهای درون شهرری می باشد در پایانه فتح آباد ، واقع در نزدیکی ایستگاه باقر شهر برگزار شد.

گفتنی است برای بازسازی این قطار بیش از  60000 ساعتکار صورت گرفته شده است.

نکته جالبی که مديرعامل شرکت بهره‌برداري مترو تهران و حومه به آن اشاره کرد این بود : این قطار باید پس از 900 هزار کیلومتر حرکت باید مورد بازسازی قرار می گرفت و این کار توسط متخصصان خودمان با موفقیت صورت گرفت.

محسن نايبي اشاره کرد که این قطار باید توسط شرکت سازنده تعمیر می شد و بر اساس گفته های آنان بازسازی این قطار نیاز به تامین قطعات توسط ان شرکت داشت ، اما به دلیل تحریم آنها حاضر به انجام این کار نشدند و متخحصصان خودمان با انجام 60 هزار ساعت کار و صرف هزینه های پایین تر وموفق به انجام این کار شدند. این موفقیت در حالی صورت گرفته است که بیش از 45 درصد قطعات به کار رفته در این قطار ساخت داخل هستند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =