اگر مراقب افکارمان باشیم انقلاب ما تا زمان ظهور تداوم دارد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: حفظ انقلاب نیاز به شناخت توطئه دشمنان دارد و امروز توطئه دشمنان ایجاد فاصله بین مسئولان و مردم است. اگر مراقب زبان و افکارمان باشیم، مطمئن باشید انقلاب ما به انقلاب حضرت ولی‌عصر(عج) متصل خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هدایت اله جمالی‌پور فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین گرامیداشت شهدای قیام ۱۸ دی شهرستان ری که لحظاتی پیش در مسجد جامع آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد با تاکید بر اینکه اصل پیروزی و نهضت امام بر حضور مردم بود اظهار کرد:  امام وقتی نهضت را آغاز کرد، به آگا‌‌ه‌سازی مردم و بسیج کردن آن‌ها پرداخت. انقلاب اسلامی یک عنصر دارد و آن هم مردم و حضورشان هستند. جمالی‌پور گفت: قبل از انقلاب نیز مردم مبارزه با رژیم‌های طاغوتی را پیگیری می‌کردند اما به نتیجه خاصی نمی‌رسیدند، اما امام با بسیج کردن مردم توانست این قیام‌های مردمی را به نتیجه برساند. وی با عنوان این مطلب که محل حضور و برنامه‌ریزی بسیاری از عملیات‌ها شهرری بود افزود: منازل بسیاری از بزرگان ری کانون برنامه‌ریزی برای عملیات‌های انقلابی بود. قیام ۱۸ دی مردم ری به قیام ۱۹ دی مردم قم متصل شد و در نتیجه حرکت‌های مردمی سایر بخش‌ها به فرار شاه از کشور در روز ۲۶ دی منجر شد. فرماندار ری بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب نیز مردم ری در عرصه مبارزه علیه صدامیان نقش‌آفرین بودند و هزاران شهید، جانباز و آزاده تقدیم انقلاب کردند. امام از روز اول آغاز انقلاب برنامه‌اش را مبنی بر حضور مردم پایه‌ریزی کرد و به خاطر اعتقاد و باور مردم بود که در جنگ پیروز شدیم، تمام تجهیزات نظامی صدام برای بلوک شرق بود اما در جنگ تحمیلی همه آن‌ها برعلیه ایران اجماع کردند و متحد شدند. جمالی‌پور در ادامه مطلب فوق با بیان اینکه ما در این شرایط به واسطه حضور و باور مردم به پیروزی رسیدیم و با سلاح ایمان جنگ را به بهترین شکل ممکن به پایان رساندیم بیان داشت: هر جا به مردم اعتماد کردیم پیروز شدیم، در وصیت‌نامه سیاسی الهی امام نیز تمام دغدغه ایشان این است که بین مردم و مسئولان فاصله نیفتد چرا که این اقدام منجر به نابودی حاکمیت، روحانیت و انقلاب می‌شود.

امروز تمام هدف دشمن این است که انقلاب نتواند چهل سالگی‌اش را جشن بگیرد

وی اضافه کرد: دشمنان جمهوری اسلامی بعد از جنگ متوجه این مسئله شدند که تا مردم در صحنه هستند هیچ کاری نمی‌توان کرد‌. صدام بهترین هواپیماهای جنگی و مدرن‌ترین تسلیحات وقت را داشت اما نتوانست ایران را شکست دهد، آن‌ها سپس مطالعه کردند و به این نتیجه رسیدند که با جنگ نرم می‌توانند انقلاب را رو به تباهی ببرند و مردم را مایوس کنند. فرماندار ری یادآور شد: آن‌ها با جنگ نرم مبارزه بدون نابود کردن سلاح به داخل کشور وارد کردند. تقابل‌های درون سازمانی، درون حکومتی، ایجاد دودستگی در خانواده‌ها و تقابل‌های نخبگان از مصادیق بارز جنگ نرم هستند. گاهی اوقات در داخل به جای نقد، روی به تخریب می‌آوریم که اثرش به مراتب بدتر از بمب اتم است، امروز تمام هدف دشمن این است که انقلاب نتواند چهل سالگی‌اش را جشن بگیرد و اتفاقا تمام چشم و امیدش هم به همین داخل است. جمالی پور خاطرنشان کرد: حفظ انقلاب نیاز به شناخت توطئه دشمنان دارد و امروز توطئه دشمنان ایجاد فاصله بین مسئولان و مردم است. اگر مراقب زبان و افکارمان باشیم، مطمئن باشید انقلاب ما به انقلاب حضرت ولی‌عصر(عج) متصل خواهد شد. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =