خبرگزاری فارس: یک جانباز 70 درصد ضایع نخاعی در خراسان شمالی تاکید کرد: ایثارگران و جانبازان با یک اشاره ‌رهبری دشمنان نظام ‌را محو خواهند کرد‌.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، حسین صفایی عصر امروز در دیدار رهبر معظم انقلاب با ایثارگران خراسان شمالی اظهار کرد: ان‌شاءالله به برکت خون شهدا از این مقطع نیز سربلند عبور خواهیم کرد، زیرا ما همواره در طول سال‌های بعد از انقلاب این را یاد گرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام بدانند این تحریم‌ها هیچ تأثیری در اراده ملت ندارد و آنان نمی‌توانند با این تحریم‌ها نظام اسلامی را به زانو درآورند.

صفایی با بیان اینکه خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان با ولی فقیه خود عهد و پیمان بسته و هیچ‌گاه از ارزش‌های انقلاب کوتاه نخواهند آمد، افزود:‌ ما همواره پشت سر نظام اسلامی و ولی فقیه بوده و هیچ‌گاه رهبری را تنها نخواهیم گذاشت.

وی تصریح کرد:‌ آن زمان که کوردلان دل شما را با آن عملکرد خود رنجاندند، دل‌های ما ایثارگران نیز از رنج شما رهبر فرزانه انقلاب تکه تکه شد.

این جانباز 70 درصد ضایع نخاعی در خراسان شمالی با بیان اینکه اگر دشمنان روزی علیه نظام و رهبری توطئه کنند،‌ ایثارگران دیروز که افتخارات زیادی آفریدند، در این عرصه ثابت‌قدم خواهند بود، گفت: با یک اشاره انگشت رهبری آنان را محو خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: ایثارگران استان به شما علاقه خاصی داشته و برای دیدار نائب امام زمان (عج) بی‌قرار بودند.

به گزارش فارس، در این مراسم همچنین اشعاری توسط داراب بدخشان پدر شهید بدخشان در وصف شهدا و رهبری سرود.

دیدار هفت هزار ایثارگر و خانواده‌های آنان در مصلی امام خمینی (ره) با رهبر معظم انقلاب انجام شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =