ایجاد امنیت مطلوب و کم‌نظیر به‌واسطه حضور نیروی انتظامی در پردیس

فرمانده سپاه پردیس از ایجاد ایجاد امنیت مطلوب و کم‌نظیر به‌واسطه حضور نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد و گفت: امروز با هماهنگی نیروی انتظامی شهرستان، رژه موتوری یک گروهان از گردان امنیتی امام علی (ع) برگزار شد.

به گزارش تهران نیوز ، حمیدرضا توسلی‌ پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی‌ ابن موسی‌الرضا(ع) شهرستان پردیس در حاشیه مانور اقتدار در سطح شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نوزدهم بهمن ماه با عنوان اقتدار اسلامی نام گذاری شده و این رژه توسط یک گروهان از گردان امنیتی امام علی (ع) به مناسبت فرا رسیدن این روز برگزار شده است.

وی ادامه داد: گردان امام علی (ع) یک برکت برای شهرستان پردیس است که در حوزه امنیتی نقش آفرینی کرده و در مبارزه با اغتشاشات و اقدامات مخل امنیت به عرصه آمده و نقش ایفا می کند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به سطح بالای تجهیزات نظامی گردان امنیتی این سپاه عنوان کرد: گردان امام علی (ع) برای هرگونه عملیات امنیتی در سطح منطقه آماده است.

توسلی پور اضافه کرد: امروز با هماهنگی نیروی انتظامی شهرستان، رژه موتوری یک گروهان از این گردان برگزار شد.

وی تاکید کرد: این رژه با همکاری و هماهنگی عوامل انتظامی شهرستان برگزار و نیروهای رژه رونده پس از طی مسیرهای مختلف درون شهری در شهرهای بومهن و پردیس در فرمانداری این شهرستان مستقر شدند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس ادامه داد: این گروهان در فرمانداری پردیس حضور یافته و پس از استماع سخنان عالی ترین مقام دولتی شهرستان به محل استقرار خود بازگشتند.

توسلی پور گفت: با وجود هماهنگی مناسبی که در میان نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی شهرستان وجود دارد، تاکنون دست آوردهای بسیار خوبی در این حوزه کسب شده است.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم از سوی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس اضافه کرد: امنیت مطلوب و کم نظیری به واسطه حضور نیروی انتظامی در شهرستان پردیس بوجود آمده که کاملاً ملموس و قابل مشاهده است.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: باید از جوانان و نوجوانانی که در عرصه برقراری امنیت قدم نهاده و یاد شهدا را زنده نگه می دارند تقدیر کرد.

انتهای پیام/م ۲۰

  • پردیس
  • پردیس
  • پردیس
  • پردیس
  • پردیس
منبع:‌ پردیس خبر انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =