ایده جالب برانکو در تمرین پرسپولیس + عکس

برانکو ایوانکوویچ در تمرین روز گذشته پرسپولیس از بازیکنانش خواست با چشمان بسته پنالتی بزنند!

به گزارش تهران نیوز ، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس توانست بازیکنانش را حسابی سر کیف بیاورد. تمرین عصر یکشنبه پرسپولیس در دبی اتفاقات جذابی داشت. برانکو از بازیکنان تیمش خواست تا چشمان شان را ببندند و بازی کنند یا پنالتی بزنند. اتفاقی که باعث شد بازیکنان حسابی بخندند و لذت ببرند و شاد باشند! پرسپولیس سه شنبه بازی بزرگی با الاهلی عربستان بر سر رسیدن به جمع ۴ تیم برتر آسیا در ابوظبی دارد. دو تیم در بازی رفت به نتیجه تساوی دو بر دو رسیدند و پرسپولیس میزبان آن بازی در مسقط بوده است!   تمرین تیم پرسپولیس

تمرین پرفشار پرسپولیس با چالش شرجی دوبی

مشکلات سیاسی موجود بین ایران و عربستان باعث شده تا جدال نمایندگان دو تیم در کشور ثالث برگزار شود و پرسپولیس برای چهارمین بازی در این دور از رقابت‌ها مجبور به حضور در استادیومی دیگر شده است. آنها بعد از اینکه دو دیدار رفت و برگشت خود مقابل الهلال عربستان را در عمان برگزار کردند، اینبار برای جدال مقابل الاهلی عربستان ابتدا در بازی رفت در عمان به میدان رفتند و اکنون در بازی برگشت باید در ابوظبی و کشور امارات به مصاف شاگردان سرگی ربروف بروند.

یکی از چالش‌هایی که پرسپولیس اکنون در امارات با آن روبروست مربوط به شرجی بودن بالای این منطقه است که باعث شده تا تمرینات این تیم به سختی روال خود را دنبال کند. اتفاقی که می‌تواند در جریان بازی نیز آنها را با مشکل مواجه کرده و دردسرساز شود.

در تمرینات امشب پرسپولیس در باشگاه ایرانیان برانکو ایوانکوویچ بارها مجبور به قطع جریان آن و بریک تایم و وقت آب خوردن به بازیکنانش شد.

        عکس: امیرحسین خیرخواه - دوبی
منبع: آفتاب، ورزش۳ انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =