رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: در حال حاضر موشک های ما قادر است اسرائیل را با خاک یکسان کند، همچنین حزب الله لبنان هم اسرائیل را بطور کامل زیر تیغ دارد.

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی آفتاب ری؛ اظهار داشت: در حال حاضر موشک های ما قادر است  اسرائیل را با خاک یکسان کند، همچنین حزب الله لبنان هم اسرائیل را بطور کامل زیر تیغ دارد. آن هواپیمای بدون سرنشین ایوب را که حزب الله فرستاد بر روی رژیم صهیونیستی متعلق به جمهوری اسلامی بود. و سید حسن نصرالله هم این را اعلام کرد. ما از تمام مراکز مهم اسرائیلی ها عکس های روشن و واضح داریم.

 وی در ادامه گفت: بعد از همین RQ170 چندین هواپیمای بدون سرنشین را سپاه پاسداران و نیروهای مسلح به زیر کشیدند. یکی دیگر را سردار فدوی در خلیج فارس اعلام کرد؛ خیلی ها را هم اعلام نکردیم. ولی امروز امریکایی ها در خلیج فارس از قایق های تند روی و نیروهای مسلح ما حسابی نگران و در هراسند. و واقعا احساس می کنند در تیررس هستند.

 رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس به اقتدار نیروهای مسلح اشاره کرد و افزود: فیلمی را در کمیسیون امنیت ملی، دوستان به نمایش گذاشتند که یکی از پهپادهای ما حدود 20 دقیقه روی ناو امریکایی ها می چرخید.

 بروجردی ادامه داد: چون جنس آن هم از کامپوزیت است و فلز در آن بکار برده نشده است؛ امکان ندارد که بتوانند آن را هدف قرار دهند. آن ها آنقدر نگران بودند و نمی دانستند؛ آیا فیلمبرداری می کند یا انتهاری است یا پایین می آید. در فیلم نشان داده می شود که جنگنده ها را بلند کرده و  به پایگاه های منطقه بردند. یعنی امریکایی ها در ارتباط با توانمندی های ما در منطقه به میزان قابل توجهی نگرانند.

 وی به فعالیت و تلاش اصلاح طلبان برای تصاحب اکثریت مجلس دهم اشاره کرد و گفت: بحث مجلس آینده یک بحث فراگیر ملی است چون در هر صورت ملت باید رای بدهند. این را هم بدانید، از حالا طراحی آنقدر گسترده صورت گرفته است که یک سایتی نوشته بود آقای ناطق نوری برای ریاست مجلس دهم مناسب است. چندین سایت اصلاح طلب بشدت مخالفت خود را اعلام کردند و گفتند: اصلا رییس و تیم هیات رییسه مجلس مشخص شده است و ربطی به ایشان ندارد.

 رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: اصلاح طلبان اصلا آن را مسلم گرفته اند که مجلس آینده را در اختیار دارند و در هر صورت با توجه به تحولات انتخابات اخیر که حد اقل اصولگرایان به آنچه می خواستند نرسیدند، نباید اجازه بدهیم این رکن مهم نظام با توجه به تجربه ی تلخ مجلس ششم که بنده در آن مجلس هم حضور داشتم اتفاق بیافتد.

 بروجردی در پایان یادآور شد: یک روزی یکی از همین افراد که عضو شورای مرکزی حزب مشارکت بود، گفت: دوران این پیرمردها و آخوند ها سپری شده و باید بروند. من به رییس مجلس وقت گفتم دوستانتان از اینگونه حرف ها می زنند، او گفت که شما مطلع نیستید، اینها در جلسات شبانه ی خود به دنبال حذف حکومت دینی هستند. می گویند دین در اداره ی جامعه ناتوان است. ما این مصیبت را داشتیم و نباید اجازه بدهیم مجددا حزب الله و ولایت در غربت قرار بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =