ایران قبل انقلاب فقط یک مصرف کننده اجناس خارجی بود

جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: آن‌طور که معلوم است شاه نتوانست به توان داخلی اکتفا و جوانان را در مسیر پیشرفت نگه داری کند و تنها به خارجی‌ها اکتفا می‌کرد و آن‌طور شد که تمام مردم ایران را فقیرتر کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ روح الله قنبری، جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت دهه فجر در سپاه این شهرستان برگزارشد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی توانست بر رژیمی پیروز شود که تمام دستاوردهای مردم را به غارت می‌برد.
وی ادامه داد: شاه با همدستی کشورهای بیگانه برمملکت ایران حکومت می کرد و تمام نفت کشور را با قراردادهای پنهانی به بیگانگان و با بهای اندک می فروخت. جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، ابراز کرد: آن طور که معلوم است شاه نتوانستاز توان داخلی  بهره مند شود و جوانان را در مسیر پیشرفت نگه داری کند و تنها به خارجی‌ها اکتفا کرد و آن طور شد که آن ها نیز به وفاداری شاه اکتفا کرده و تمام مردم ایران را فقیرتر کرد. وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی توانسته همواره در مسیر اسلام و با تکیه بر منویات رهبر انقلاب در مسیرهای پیشرفت گام بگذارد، به طوری که امروزه در تمام علوم، ایرانی‌ها توانسته‌اند به موفقیت های بسیاری دست پیدا کنند و این جزء به همت انقلاب نبوده است. سرگرد قنبری در بخش دیگری از صحبتهایش، با تبریک دهه فجر به مردم شهرستان رباط کریم، به تشریح برنامه‌های سپاه شهرستان در این دهه پرداخت و ابراز کرد: همزمان با نخستین روز از این دهه مردم رباط کریم با آرمانهای امام و بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد. وی ادامه داد: روز پنجشنبه نیز سردار اهوازیان در مسجد جامع آبنشاسان در نشست بصیرتی«خیانتهای سلسله منحوس رژیم پهلوی» حضور خواهد داشت و به تشریح این موضوع خواهد پرداخت. جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم به برنامه«طرح آتش به اختیار در فضای مجازی» در شهرستان اشاره کرد و گفت: در این طرح، مسئول قرارگاه سایبری سپاه رباط کریم به همراه جمعی از نخبگان فضای مجازی به بازخوانی خیانت های سلسه پهلوی خواهند پرداخت و رسانه‌ها نیز باید در این راستا ما را یاری کنند. وی همچنین عنوان کرد: برگزاری طرح معین مدارس یکی دیگر از طرح های دهه فجر در رباط کریم است، در این طرح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج، معین و یاور مدارس در اجرای برنامه های فرهنگی از جمله یادواره شهدا و … خواهند بود. سرگرد قنبری ادامه داد: هفدهم بهمن ماه نیز مصادف با سالروز حفاظت اطلاعات سپاه است، در این روز پس از نماز مغرب و عشاء مراسمی برای یادبود شهدای این تلاشگران در دارالقرآن رباط کریم برگزار خواهد شد. وی همچنین به برگزاری نشست های بصیرتی در سطح مساجد اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای بازگویی خیانتهای سلسله منحوس رژیم پهلوی،سرگرد ایلکا در مسجد جامع ابی طالب روستای انجم آباد حضور خواهد داشت و به بررسی و تحیل این موضوع می پردازد. جانشین فرمانده سپاه رباط کریم یادآور شد: در پایان روزهای دهه فجر سرهنگ حیدرنیا، جانشین فرمانده سپاه استان تهران نیز در یک نشست بصیرتی به موضوع بازگویی خیانتهای سلسله منحوس رژیم پهلوی خواهد پرداخت. وی در پایان از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهرک وحیدیه رباط کریم خبر داد و خاطرنشان کرد: این همایش با همت حوزه ۳۵۳ امام سجاد(ع) رباط کریم برگزار و از علاقه مندان برای حضور در همایش دعوت می شود.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =