دکتر ناجی با حضور در کلانتری های شهرستان بهارستان از مراحل اجرایی شدن طرح مکنا بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از بهارستانه؛ دکتر ناجی فرماندار با همراهی فرماندهی انتظامی شهرستان و بخشداران گلستان و بوستان با حضور در کلانتری های ۱۳ گلستان، ۱۱ سلطان آباد و ۱۲ نسیم شهر از روند اجرایی «طرح مکنای بهارستان» که به منظور طرح ساماندهی اماکن ناجا و همچنین مدیریت کیفیت نیروی انتظامی در حال اجرا می باشد، بازدید به عمل آورد.

شایان ذکر است که در طرح مکنا و خوشایند سازی محل خدمت، محیط کلانتری ها به گونه ای طراحی و اجرا می شود که تکریم هر بیشتر ارباب رجوع، احترام به حقوق شهروندی، احساس رضایت مردمی و ایجاد انگیزه در کارکنان ناجا هر چه بیشتر مشهود گردد.

فرماندار بهارستان اظهار داشت: با اجرایی شدن این طرح نوع خدمات رسانی به مردم تغییر پیدا خواهد کرد چرا که با اجرای این طرح، شاخص های مختلفی همچون شفافیت و استانداردسازی، سرعت بخشیدن به ارائه‌ی خدمات و حذف مراحل زمان‌بر، صحت و کاسته‌شدن از خطای انسانی، فضاسازی و توجه به زیباشناسی و ضرورت بهره‌گیری از مردم‌شناسی، توجه و نظارت بر رفتار ارائه‌کنندگان خدمات، انعطاف‌پذیری و در نهایت، سرعت بخشیدن به کار مردم تحقق پیدا خواهد کرد.

دکتر ناجی در بازدید از واحدهای مختلف کلانتری با مراجعه کنندگان صحبت نموده و از میزان رضایتمندی ارباب رجوع مطلع و دستور رسیدگی به مشکلات مطرح شده را صادر نمود. گفتنی است در پایان فرماندار از تلاش ها و زحمات فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان بهارستان در اجرایی شدن طرح مکنا و کسب رضایت ارباب رجوع قدردانی کرد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =