در حاشیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در حرم بنیانگذار کبیر انقلاب، مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه از شبکه مجازی آستان مقدس امام خمینی(ره) بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، این شبکه مجازی به آدرس الکترونیکی www.astan.ir  از تاریخ ۱۳ بهمن ماه ۹۲ به دست باکفایت حجت الاسلام دکتر حسن رییس جمهوری افتتاح شد.

مدیر شبکه مجازی آستان امام راحل در جمع مسؤولان فیروزکوه اظهارکرد: هدف اصلی از شکل گیری این مجموعه و راه اندازی شبکه مجازی، عضوگیری و افزودن به تعاملات و ارتباطات متقابل است.

وی خاطرنشان کرد: به دنیای مجازی گام گذاشته ایم تا هر چه بیشتر خود را بشناسانیم و با عضوگیری ابتدا در داخل کشور به فعالیت پرداخته و سپس اهداف خود را به سایر کشورهای جهان تسری دهیم.

در ادامه مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه هر یک به اظهار نظر در این زمینه پرداختند.

حجت الاسلام  “عبدالعلی استیری” امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: امروز تهدیدات علیه نظام اسلامی از طریق فضای مجازی بسیار گسترش یافته و آسیب ها و لطمات زیادی به کشور زده است.

وی افزود: با این حال هنوز هم دیر نشده و می توان پیشگری های لازم را در جهت حفظ و صیانت از اسلام و انقلاب انجام داد.

“ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در ادامه خاطرنشان کرد: از آنجایی که ارتباطات در جهان کنونی حرف نخست را در تمامی عرصه ها می زند، در راستای صدور انقلاب اسلامی مدّنظر امام راحل راه اندازی این شبکه مجازی بسیار مثبت و مفید است.

وی با تاکید بر لزوم ارائه آموزش های تخصصی در این سایت، ادامه داد: با توجه به جمعیت میلیونی دانش آموزان کشور می توان از این ظرفیت برای توسعه و ترویج افکار امام(ره) بهره جست.

همچنین سرهنگ پاسدار “علی اکبر انارکی” فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه در ادامه از راه اندازی دیرهنگام این سایت انتقاد و اضافه کرد: در مجموعه بسیج سایت های زیرمجموعه فراوانی وجود دارد و تا آنجایی که قانون اجازه بدهد می توانیم با شبکه مجازی آستان امام راحل در ارتباط باشیم.

مسؤولان فیروزکوه با پایان یافتن این بازدید، حرم مطهر امام راحل را به سوی موزه عبرت ایران ترک کردند.

انتهای پیام/م

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =