بازدید ۱۰۰۰ گردشگر نوروزی در دو روز پایانی سال از ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی منطقه ۱۵ تهران

شهردار منطقه ۱۵ تهران، از بازدید بیش از هزار گردشگر نوروزی در دو روز پایانی سال از ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی منطقه خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، علی اکبر انجمنی از بازدید بیش از هزار گردشگر نوروزی در دو روز پایانی سال از ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی منطقه خبر داد. وی با بیان این مطلب گفت: سه ایستگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه در بزرگراه امام رضا علیه‌السلام ، جنب ایستگاه تاکسیرانی و میدان ثامن الحجج علیه‌السلام و نیز خیابان خاوران جنب شهرداری منطقه از دو روز قبل برپا شده و تاکنون ۴۰۰ بسته اطلاع رسانی گردشگری بین مراجعه کنندگان توزیع شده است. شهردار منطقه ۱۵ تهران در ادامه با اشاره به اینکه مرکز اسکان مسافران نوروزی شهرداری  از ۲۵ اسفند پذیرای مسافران نوروزی بوده است افزود:  ۱۷ خانواده در ۲۷ و ۲۸ اسفند در این مرکز پذیرش شده اند. [caption id="attachment_234604" align="alignnone" width="800"]تهران پایگاه اطلاع‌رسانی منطقه ۱۵ تهران[/caption]

توزیع بسته‌های اطلاع‌رسانی

وی در ادامه خاطر نشان شد: بسته‌های اطلاع رسانی گردشگری شامل نقشه گردشگری شهر تهران، کتابچه گردشگری، تهران کارت و دیگر اقلام اطلاع رسانی در زمینه اماکن گردشگری در بین مسافران نوروزی  از طریق مراجعه به ایستگاه های اطلاع رسانی توزیع می شود. انجمنی در پایان یادآور شد:  منطقه ۱۵ با برخورداری از مکان های زیارتی مانند امام زاده سیده ملک خاتون و بوستان های فدائیان اسلام ،آزادگان ،پردیس بانوان و... نیز آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است .
براساس این گزارش، مراکز اطلاع رسانی و اسکان گردشگری تا  ۱۳ فروردین آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی خواهد بود.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =