بازگشت امید به اردوی تیم فوتبال امید حسن آباد

در پایان هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، تیم فوتبال امید حسن آباد با پیروزی یک بر صفر مقابل تیم قدرتمند استقلال جنوب تهران، به ادامه این مسابقات امیدوارتر شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باقرشهرنیوز در پایان هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، تیم فوتبال امید حسن آباد با پیروزی یک بر صفر مقابل تیم قدرتمند استقلال جنوب تهران، به ادامه این مسابقات امیدوارتر شد. هفته دوم از لیگ دسته سوم فوتبال کشور درحالی برگزار می شد که تیم فوتبال امید حسن آباد با شکست در بازی قبلی خود، با روحیه ای دوچندان به مصاف رقیب قدرتمند خود یعنی استقلال جنوب تهران آمده بود.   photo_2016-02-10_00-55-09   در این مسابقه که به میزبانی تیم امید حسن آباد و در ورزشگاه شهرداری این شهر برگزار می شد، شاگردان روح اله شاهوار توانستند با حمایت پرشور هم شهریان خود ، به بردی ارزشمند مقابل استقلال جنوب دست یابند. این بازی که از حساسیت بالایی برای هر دو تیم برخوردار بود، تا دقیقه ۷۲ بدون گل پیش می رفت اما در همین دقیقه فرهاد رحیمیان با تیزهوشی و فرصت طلبی هرچه تمام تر ، تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا در نهایت بازی با حساب یک بر صفر به سود تیم امید حسن آباد خاتمه یابد.   photo_2016-02-10_00-54-36  

روح اله شاهوار سرمربی تیم فوتبال امید حسن آباد ضمن قدردانی از عملکرد شاگردانش، به خبرنگارباقرشهرنیوز گفت: بازیکنانم در این مسابقه سخت و حساس واقعا برای تماشاگران حاضر و شهرشان جنگیدند.

وی اظهار داشت: بازی زیبا و بسیار خوبی را از دو تیم شاهد بودیم و فقط برای سه امتیاز و پیروزی تیم را به میدان فرستاده بودم که خوشبختانه به این هدف دست یافتیم.

شاهوار با اشاره به این‌که تیم امید حسن آباد نیاز به اتحاد و همدلی دارد، گفت: برای موفقیت‌های آینده باید اتحاد خود را حفظ کنیم تا بتوانیم به هدف‌مان که صعود به مرحله بعدی است، برسیم.

سرمربی تیم امید حسن آباد در پایان ضمن تشکر از تمام مسئولین شهری بخش فشافویه ، خاطر نشان کرد: انشالله با کمک همه مردم حسن آباد بخصوص مسئولین این بخش بتوانیم مقابل تک تک رقبای خود در این مسابقات به نتایج قابل قبولی دست یابیم.

مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور با حضور ۳۰ تیم در سه گروه ۱۰ تیمی از ۱۲ بهمن امسال آغاز و تا نیمه دوم خرداد ۹۵ ادامه دارد.

در گروه دوم این مسابقات تیم های «شهرداری اراک، شهرداری همدان، استقلال جنوب تهران، کاوه، شهرداری ورامین، ایرانداد تهران، امید حسن آباد، استانداری کرمانشاه، صفاهان اصفهان، افرا درب تبریز و  فجر میثاق کرج» حضور دارند. در پایان مسابقات این مرحله،از هر گروه ۲ تیم به لیگ دسته دوم صعود خواهند کرد و تیم های سوم، چهارم و دو تیم برتر پنجم هر گروه در دور دوم ماندگار شده و باقی تیم ها به مسابقات زیرگروه سقوط خواهند کرد.

گفتنی است؛ حضور خانم اوریات رئیس امور ورزش بانوان بخش فشافویه و عضو شورای شهر حسن آباد در استادیوم فوتبال آقایان، از نکات عجیب و جالب توجه این مسابقه بود.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =