فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری ۴ نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر تحت تعقیب با قریب به بیست فقره پرونده کیفری توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ سرهنگ سلمان آدینه وند گفت: درراستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر در سطح شهرستان و پاکسازی نقاط آلوده وجرم خیر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که ۴ نفراز افراد سابقه دار در شهرک های حاشیه شهر، محلی را به پاتوق مصرف مواد برای معتادان تبدیل کرده و با همدستی هم اقدام به توزیع مواد مخدر کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با اشاره به نارضایتی شدید اهالی و ساکنین محله موصوف از اقدامات مجرمانه این باند خلافکار افزود: طی یک عملیات غافلگیرانه هر چهار عضو باند در حال بسته بندی مواد مخدر دستگیر و مقادیری هروئین نیز از آنان کشف شد. آدینه وند با تاکید بر اینکه قریب به بیست فقره پرونده کیفری در سوابق مجرمانه این باند خلافکار وجود دارد، خاطر نشان کرد: حمل و نگهداری مواد مخدر، برقراری رابطه نامشروع، سرقت مسلحانه، استعمال مواد مخدر از جمله جرائم مندرج در سوابق کیفری این چهار متهم می باشد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =