رئیس هیئت والیبال شهرستان دماوند از حضور ناموفق والیبالیست‏ های بانوی بزرگسال این شهرستان در رقابت‏های توابع استان تهران خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از پایگاه خبری تارود امیر غفاری  اظهار کرد: تیم والیبال منتخب بانوان بزرگسال شهرستان دماوند که برای نخستین بار در رقابت‏های توابع استان تهران حضور یافته بود، با ثبت دو باخت متوالی از گردونه رقابت‏ها حذف شد.

رئیس هیئت والیبال شهرستان دماوند گفت: این رقابت‏ها با حضور ۱۵ تیم در پنج گروه سه تیمی و به میزبانی لواسانات برگزار شد که تیم دماوند با تیم‏های اسلامشهر و میزبان هم‌گروه بود. غفاری افزود: والیبالیست‏های بانوی شهرستان دماوند که نخستین تجربه خود را در این عرصه پشت سر می‏گذاشتند، با ثبت دو باخت متوالی دو بر صفر مقابل این رقبا به کار خود خاتمه دادند. رئیس هیئت والیبال شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: دو تیم برتر هر گروه به جمع ۱۰ تیم دور تک حذفی راه می‏یابند و در نهایت سه تیم برتر جواز حضور در رقابت‏های لیگ دسته دوم استان تهران را به دست می‌آورند. دور بعدی این رقابت‏ها به میزبانی اسلامشهر برگزار خواهد شد. مربیگری این تیم را لیلا دولتی بر عهده داشت و لیلا غلامرضایی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می‏کرد. ۱۸۰ نفر از بانوان شهرستان دماوند در رده‏های سنی مختلف در رشته والیبال فعالیت می‏کنند. انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =